Bebeğim geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Bebeğim geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 761 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebeğim geldi
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım benim rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah iyimisin sen
Ağrım var canim yani sezeryanda kolay değilmiş 😭 o anda birşey hissetmedim ama benim miyomda alınmış o yüzden bir tık fazla ağrım var kan takviyesi yapıldı biraz fazla Kan kaybı yaşadım bebeğim çok iyi şükür ben gazımi attım yarın cikicaz Allah nasip ederse
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canm benim Allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsun ❤
Amin canım teşekkür ederim

Hadi gözün aydın canm Allah bağışlasın darısı başıma nasıl geçti doğum 🌼
Senin nezaman doğum yakınmi canım

Hadi gözün aydın canm Allah bağışlasın darısı başıma nasıl geçti doğum 🌼
Çok şükür canım gözün aydın rabbim analı babalı büyütsün inşallah 🙏🏻.

Tuttur canım tuttur birde havlu varsa sıcak suya tut havluyu göğüslerine koy bebek dmmediği her an elinle sağ pompa kullanma elle daha hızlı iniyor
Hemşireler sütun var ama bebek iki emmede yoruluyor oda normal midesi küçük ama emzir dediler sık sık süt var normalde şükür işte elimlede sagdirmadi ebe

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ağrım var canim yani sezeryanda kolay değilmiş 😭 o anda birşey hissetmedim ama benim miyomda alınmış o yüzden bir tık fazla ağrım var kan takviyesi yapıldı biraz fazla Kan kaybı yaşadım bebeğim çok iyi şükür ben gazımi attım yarın cikicaz Allah nasip ederse

Hemşireler sütun var ama bebek iki emmede yoruluyor oda normal midesi küçük ama emzir dediler sık sık süt var normalde şükür işte elimlede sagdirmadi ebe
O zaman prensesi emzir eve çıksan sıcak duşta baya etkili olur . Banada sütün çok var dediler pompa kullandırmadılar elinle daha hızlı insr dediler öylede oldu. Hoş benimki stresten gitmişti 🤦🏻‍♀️2. Gün geldi geri . Şifa olsun miniğe sütün. Çok değişik bir duygu değil mi 🥺😍😍

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
O zaman prensesi emzir eve çıksan sıcak duşta baya etkili olur . Banada sütün çok var dediler pompa kullandırmadılar elinle daha hızlı insr dediler öylede oldu. Hoş benimki stresten gitmişti 🤦🏻‍♀️2. Gün geldi geri . Şifa olsun miniğe sütün. Çok değişik bir duygu değil mi 🥺😍😍
Emzirdim canım şükür benim çok ağrım var sezeryan dışındaki miyomuda almış öyle bir ağrı yok dünyada ama bugün şükür cikicaz inşallah eve gidince de duş Alicam süt ozaman daha bol gelirmiş.. yaaa böyle bir duygu yok anne olmak çok güzel Cennet kokuyor resmen🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Emzirdim canım şükür benim çok ağrım var sezeryan dışındaki miyomuda almış öyle bir ağrı yok dünyada ama bugün şükür cikicaz inşallah eve gidince de duş Alicam süt ozaman daha bol gelirmiş.. yaaa böyle bir duygu yok anne olmak çok güzel Cennet kokuyor resmen🥰🥰
Şükür canım ayy ameliyat zor deme anılarım depreşiyor 😂😂

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank

Var canm bn 3 ay kadar doğuma

Tüm sayfalar yüklendi.