Bebeğim hastenede

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeşim kuzey tarafından oluşturulan Bebeğim hastenede başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,562 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hastenede
Konbuyu başlatan Yeşim kuzey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeşim kuzey

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm melek o daha annesi Rabbim onu korur
Amin inşallah canım dualarınız için sağolun🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim biran önce sağ salim bebeğine kavuşmayı nasib etsin canım.yasin okuycam senin için Allah'ım şifasını verir inşallah,bebeğime kavustum haberiyle dönmeyi nasib etsin Allahim🙏
Rabbim bin kere razı olsun bugün gittik görmeye çok üzüldüm.dualariniz için çok.cok sağolun 🤲

Rabbim biran önce sağ salim bebeğine kavuşmayı nasib etsin canım.yasin okuycam senin için Allah'ım şifasını verir inşallah,bebeğime kavustum haberiyle dönmeyi nasib etsin Allahim🙏
Rabbim bin kere razı olsun bugün gittik görmeye çok üzüldüm.dualariniz için çok.cok sağolun 🤲
Allahım minik yavruna bir an önce kavuştursun inşallah ❤
Amin inşallah 🤲🤲

Allahım minik yavruna bir an önce kavuştursun inşallah ❤
Amin inşallah 🤲🤲

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 37 hafta doğum yaptim suyum geldi bebeğim tamgelişmediği için yoğun bakıma aldılar ciğerleri entube olmuş lütfen dua edin ne olur annelerin duası kabul olur sağ salim çıksın hastaneden,🤲🤲🥺🥺
Canimm Allah yar ve yardımcın olsun insallah sağ sağlim hayırla kucana alırsın evladını biran önce iyileşir inşallah ❤️❤️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 37 hafta doğum yaptim suyum geldi bebeğim tamgelişmediği için yoğun bakıma aldılar ciğerleri entube olmuş lütfen dua edin ne olur annelerin duası kabul olur sağ salim çıksın hastaneden,🤲🤲🥺🥺
Kıyamam canım ya öncelikle hayırlı olsun bebeğin Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏 rabbim bi an önce şifa versin inşallahta kavuşursun yavruna🙏 37 hafta normal sayılıyor aslında neden öyle oldu acaba

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 37 hafta acil sezeryan aldilar bebegim cok iyi sukurler olsun neden tam gelismemis olsunki insallah sag saglim kucagina alirsin merak etme gelismistir bebek sag saglamdir dua et cnm sadici 37 haftada gelismis oluyor bende oyle oldu hemen elime verdiler ama bazi doktorlar tedbir amacli oyle yapiyorlar

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 37 hafta acil sezeryan aldilar bebegim cok iyi sukurler olsun neden tam gelismemis olsunki insallah sag saglim kucagina alirsin merak etme gelismistir bebek sag saglamdir dua et cnm sadici 37 haftada gelismis oluyor bende oyle oldu hemen elime verdiler ama bazi doktorlar tedbir amacli oyle yapiyorlar
Canım sol ciğeri hiç.acilmamis sağ cigerinin de üçte biri açılmış mama verdiler kuzum mos mor kesildi kalbini bile zorlamış şuan tedaviye başlandı dualarınız için çok çok sağolun🤲

Kıyamam canım ya öncelikle hayırlı olsun bebeğin Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏 rabbim bi an önce şifa versin inşallahta kavuşursun yavruna🙏 37 hafta normal sayılıyor aslında neden öyle oldu acaba
Amin inşallah canim cigerinde açılma olmamış solunum sıkıntısı var

Allahim acil.sifalar versin inşallah
Çok çok amin inşaallah dualriniz icin çok sağolun

Çok çok amin inşaallah dualriniz icin çok sağolun
Çok sağolun Allah razı olsun hepinizden 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.