Bebeğim hastenede

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeşim kuzey tarafından oluşturulan Bebeğim hastenede başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,568 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim hastenede
Konbuyu başlatan Yeşim kuzey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeşim kuzey

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canim cigerinde açılma olmamış solunum sıkıntısı var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok çok amin inşaallah dualriniz icin çok sağolun

Çok çok amin inşaallah dualriniz icin çok sağolun

Çok sağolun Allah razı olsun hepinizden 🤲
Kıyamam yavrum benim ya iyileşir inşallah bi an önce 🙏

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim biran önce sağ salim bebeğine kavuşmayı nasib etsin canım.yasin okuycam senin için Allah'ım şifasını verir inşallah,bebeğime kavustum haberiyle dönmeyi nasib etsin Allahim🙏
Çok saolun Rabbim bin kere razı olsun 🤲

Allah evladini sana bagislasin rabbim sifa versin kuzuna🤲🤲
Amin amin inşallah

Caaanim inwallah saq salim alirisn qucaqina evine donersin Allah herkesin yardimcisi olsun .Amin
Bugün de aradım şükür iyiye gidiyor dedi hafta sonu makineden ayiririz dedi inşallah sağ salim evimize döner dualariniz icin Allah razı olsun🤲

Son düzenleme:

Derya3

Kayıtlı Üye
rank
Çok saolun Rabbim bin kere razı olsun 🤲

Amin amin inşallah

Bugün de aradım şükür iyiye gidiyor dedi hafta sonu makineden ayiririz dedi inşallah sağ salim evimize döner dualariniz icin Allah razı olsun🤲
Neden yatırdılar ki. Kaç haftalık doğurdun

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 37 hafta doğum yaptim suyum geldi bebeğim tamgelişmediği için yoğun bakıma aldılar ciğerleri entube olmuş lütfen dua edin ne olur annelerin duası kabul olur sağ salim çıksın hastaneden,🤲🤲🥺🥺
Hiç korkma rabbim yardım eder inşallah bebeğin sadece ciğerleri gelişmediyse iğne yapacaklar 2 3 gün içinde o ciğer kendine gelecek 7 gün bile yatmaz eğer sadece ciğerse hemen alırsın yavrunu allah yardımcınız olsun

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma rabbim yardım eder inşallah bebeğin sadece ciğerleri gelişmediyse iğne yapacaklar 2 3 gün içinde o ciğer kendine gelecek 7 gün bile yatmaz eğer sadece ciğerse hemen alırsın yavrunu allah yardımcınız olsun
Canım çok sağol sol akciğeri hiç acilmamis sağında üçte biri dendi iğne yapıp acmislar ama iki iki buçuk haftayı bulur dedi doktor makineden ayırdım iki üç gün sonra tekrar bagliycam dedi inşallah sağlığına kavuşur kuzum 🤲🤲🥺

Neden yatırdılar ki. Kaç haftalık doğurdun
37 hafta da doğum yaptım sol ciğeri açılmamış sağında üçte biri

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok sağol sol akciğeri hiç acilmamis sağında üçte biri dendi iğne yapıp acmislar ama iki iki buçuk haftayı bulur dedi doktor makineden ayırdım iki üç gün sonra tekrar bagliycam dedi inşallah sağlığına kavuşur kuzum 🤲🤲🥺
Benim arkadaşımın kızı prematüre doğdu sol ciğeri komple söndü zaten gelişmemişti hiç bişeyi 37 gün kaldı hastahanede ama ilk haftaısnda ciğeri düzeltip makineden ayırdılar ciğer sanılandan daha çabuk düzeliyor allah miniğin yardımcısı olsun şifa versin inşallah sende üzülme sütünü çoğalt bu sırada senden süt isterler muhtemelen

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşımın kızı prematüre doğdu sol ciğeri komple söndü zaten gelişmemişti hiç bişeyi 37 gün kaldı hastahanede ama ilk haftaısnda ciğeri düzeltip makineden ayırdılar ciğer sanılandan daha çabuk düzeliyor allah miniğin yardımcısı olsun şifa versin inşallah sende üzülme sütünü çoğalt bu sırada senden süt isterler muhtemelen
Haftada üç gün gidiyorum görmeye sütümude götürüyorum ama sanırım mama veriliyorlaar arkadaşınız kaç hafta da doğum yaptı şuan bebeği iyimi bu sıkıntısı varmı

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar