Bebeğim kabız oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Bebeğim kabız oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kabız oldu
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 20 günlük bebeğim dün gecedendir kakasını yapamıyor ve çok zorlanıyor. Napabilirim akıl verin lütfen

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 20 günlük bebeğim dün gecedendir kakasını yapamıyor ve çok zorlanıyor. Napabilirim akıl verin lütfen
Cnm şimdi o bebeğe bsy verilmez ki sen kabızlik yapan şeylerden uzak dur yeme bebeğe geçmesin kaysi suyu falan iç biraz büyük olsa zeytin yağı verirdin azicik ama çok küçük sen yediklerini dikkat et olmadı doktora götür

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Cnm şimdi o bebeğe bsy verilmez ki sen kabızlik yapan şeylerden uzak dur yeme bebeğe geçmesin kaysi suyu falan iç biraz büyük olsa zeytin yağı verirdin azicik ama çok küçük sen yediklerini dikkat et olmadı doktora götür
Yaa öyle zorlayacak bir şey de yemedim bilmiyorum. Kaynanam diyor bi hafta yapamayan çocuklar war hemen hastaneye götürmeyelim

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorlar zaten 1 hafta falan yapmaz ise ilaç veriyorlar sen aktardan rezene anason çayi al hergün 1 bardak demle ve iç hem bebeginde gaz problemleri falan da olmaz iyi gelir sutunde artar hem ben hep öyle yapmıştım bebegime de iyi gelmişti belki faydasını görürsün sende 3 aylık olana kadar falan süt mercimek çorbası falan tüketme onlar da hem kabiz hemde gaz problemi yapiyo diye biliyorum bana iyi gelmişti insallah bebeginede iyi gelir canim

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım olabilir 1 hafta yapmadığı zaman doktorlar kabız diyorlar 2 3 günden birşey olmaz sancısı çok olur ve huysuzlaşır ben öyle zamanlarda poposuna bebe yağıyla hafif masaj yapıyordum ayaklarınıda hafif karnına doğru çek ayak altlarına masaj yap kolaylaştırır benim bebiş öyle yapınca rahatlıyordu

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorlar zaten 1 hafta falan yapmaz ise ilaç veriyorlar sen aktardan rezene anason çayi al hergün 1 bardak demle ve iç hem bebeginde gaz problemleri falan da olmaz iyi gelir sutunde artar hem ben hep öyle yapmıştım bebegime de iyi gelmişti belki faydasını görürsün sende 3 aylık olana kadar falan süt mercimek çorbası falan tüketme onlar da hem kabiz hemde gaz problemi yapiyo diye biliyorum bana iyi gelmişti insallah bebeginede iyi gelir canim
Çok teşekkür ederim 🙏 Başladım bile rezene çayını içmeye kayısı da tüketmeye başladım bilmiyorum inşallah şifa olur.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal canım olabilir 1 hafta yapmadığı zaman doktorlar kabız diyorlar 2 3 günden birşey olmaz sancısı çok olur ve huysuzlaşır ben öyle zamanlarda poposuna bebe yağıyla hafif masaj yapıyordum ayaklarınıda hafif karnına doğru çek ayak altlarına masaj yap kolaylaştırır benim bebiş öyle yapınca rahatlıyordu
Zeytinyağıyla yaptım masajı hareketleri de yaptım ama yok tık yok. Kızarıyor zorlanıyor ağlıyor bende dayanamıyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım kıyamam ya ilaçta verilmez ona daha devam ederse bi dra götür. Karnına masaj yap bebe yağıyla, bacaklarını karnına doğru hafif iterek hareketler ile yardımcı olabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar