Bebeğim kabız oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval Adym tarafından oluşturulan Bebeğim kabız oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,002 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kabız oldu
Konbuyu başlatan Şevval Adym
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Şevval Adym

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğinizin sırtını sivazlayin bu bağırsak hareketlerine yardımcı olur hem gazını hem kakasını rahat yapar şimdiden çok geçmiş olsun🌸
Çok teşekkür ederim 🙏🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım kıyamam ya ilaçta verilmez ona daha devam ederse bi dra götür. Karnına masaj yap bebe yağıyla, bacaklarını karnına doğru hafif iterek hareketler ile yardımcı olabilirsin
Karnına dokununca ağlıyor kızarıyor hemen ama poposuna çok az zeytin yağı sürdüm ovdum sonrası azar azar yapmaya başladı sanki yapmaya korkar gibi.

S

Salihaa

Guest
Kızlar merhaba 20 günlük bebeğim dün gecedendir kakasını yapamıyor ve çok zorlanıyor. Napabilirim akıl verin lütfen
Benim oğlumda 4 günde bir kakasını yapıyordu doktor normal diyordu. Annelerin kullanabileceği damlalar varmış netten baktım araştırdım Gasicon die bir aldım denedim 4 günde yaparken hergün kakasını yapmaya başladı baya rahatlamıştık

Tüm sayfalar yüklendi.