Sorum var Bebeğim kakasını yapmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Bebeğim kakasını yapmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,052 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kakasını yapmiyor
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Anne sütüyle beslenen bebeklerin 10 güne kadar kakalarını yapmasalar bile bir sıkıntı olmadığını okumuştum. 🌸

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 7 gündür kızım kakasını yapmiyor daha kırkı çıkmadı ve anne sütüyle besleniyo normal mi sizce bazen çok kızarır yüzü bendel ne yapacağımı bilemedim diğer çocuklarında öyle bı sorun yasamadim
Kendi sütünü sagip zeytinyağı ile karıştırıp içir bir haftaya kadar normal mis ama yarın da yapmazsa bu dediğimi sen şimdi yap bana doktor dedi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 7 gündür kızım kakasını yapmiyor daha kırkı çıkmadı ve anne sütüyle besleniyo normal mi sizce bazen çok kızarır yüzü bendel ne yapacağımı bilemedim diğer çocuklarında öyle bı sorun yasamadim
Anne süttü alan bir bebek 10 güne kadar normal
Ama ben normal bulmuyordum açıkçası kızım bi kaç defa böyle oldu fıtıl alıp attım 1 2 defa çocuğum çok huysuzdu çok ağlıyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anne süttü alan bir bebek 10 güne kadar normal
Ama ben normal bulmuyordum açıkçası kızım bi kaç defa böyle oldu fıtıl alıp attım 1 2 defa çocuğum çok huysuzdu çok ağlıyordu
Çocuk fıtlını atarkende kesip attım tabiki ama bişey kalmadı çok şükür şimdi 5 aylığız 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.