Sorum var Bebeğim kakasını yapamiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe yilmaz tarafından oluşturulan Bebeğim kakasını yapamiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,823 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kakasını yapamiyor
Konbuyu başlatan Ayşe yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 5 günlük bebeğim iki gündür kakasını yapmıyor çişini günde 4 kere yapıyor ama . Kakasını yapamadı iki gündür . Bu normal mi
Yapmaya çalışıyor mu peki yani ıkınıyor mu yapmıyor yoksa hiç bir ley mi yapmıyor. Emzikten sonra çok ağlıyor mu sadece anne sütünü alıyor birde

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 günlük bebeğim iki gündür kakasını yapmıyor çişini günde 4 kere yapıyor ama . Kakasını yapamadı iki gündür . Bu normal mi
Sadece anne sütü mü alıyor acaba?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim doktor bize bir damla verdi ondan mı normali mi bu bilmiyorum ama günde 4-5 kere yapıyor büyük tuvaletini bazen daha fazla zaten bu minnaklar ufak ufak yapıyor altlarına ilk aylar çok yaparlarmış acaba mama kullanıyorsa kabız mı oldu anne sütü ise sadece yetmiyor mu bir doktora götür bence

Ayşe yilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Yapmaya çalışıyor mu peki yani ıkınıyor mu yapmıyor yoksa hiç bir ley mi yapmıyor. Emzikten sonra çok ağlıyor mu sadece anne sütünü alıyor birde
Yok ikinmiyor normal şuan uyuyor uyanıyor emiyor gunde 1 kere çok az mama verdim . Ama kakası yok şuan

Sadece anne sütü mü alıyor acaba?

Bizim doktor bize bir damla verdi ondan mı normali mi bu bilmiyorum ama günde 4-5 kere yapıyor büyük tuvaletini bazen daha fazla zaten bu minnaklar ufak ufak yapıyor altlarına ilk aylar çok yaparlarmış acaba mama kullanıyorsa kabız mı oldu anne sütü ise sadece yetmiyor mu bir doktora götür bence
Anne sütü ile besliyorum günde bir kere de mama veriyorum sadece .

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok ikinmiyor normal şuan uyuyor uyanıyor emiyor gunde 1 kere çok az mama verdim . Ama kakası yok şuan

Anne sütü ile besliyorum günde bir kere de mama veriyorum sadece .
Eğer ağlama vs yoksa yani emdikten sonra çığlık atmıyır ise normal kuzum 10 gün boyunca yapmaması ama kabız olmuş olabilir. Bir doktora götür. Aç olduğunu sanmıyorum msma kabızlık yapıyor olabilir

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Cnm.bebekler 9 10 gün kakasını yapmassa normal sayılıyor ama 10 günden sonrası doktor muayenesi gerekiyor bizde o şikayetle gittim doktor bize kilo alımı başladığı için kakasını 8 9 yapmayabilir dedi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız gamzem senin doğurmanı 4 gözle bekliyorum 😍😍 sanki tek sen doğırmadın gibi geliyor 🤭🤭
Ay sorma canım ya valla bi ben dogurmadim kaldı son 25 buraya ilk girdiğim zaman 14 haftalık tim şimdi 36+4 üm hiç geçmiyor sanki nefesim daralmazsa iyi gidiyor da aslında nefes darligi beni çok zorluyor hayırlisi ile bende dogursam 😁😁

Di mi bir Gamze birde @Çiçek20 sanki doğursalar herkes doğurmuş olacak 😂😂
Beklemedeyim bende valla kuzum dört gözle bekliyorum uykusuz geceleri 😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar