Sorum var Bebeğim kakasını yapamiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe yilmaz tarafından oluşturulan Bebeğim kakasını yapamiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,856 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kakasını yapamiyor
Konbuyu başlatan Ayşe yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay sorma canım ya valla bi ben dogurmadim kaldı son 25 buraya ilk girdiğim zaman 14 haftalık tim şimdi 36+4 üm hiç geçmiyor sanki nefesim daralmazsa iyi gidiyor da aslında nefes darligi beni çok zorluyor hayırlisi ile bende dogursam 😁😁
Hala geçmedi mi Gamzem nefes darlığı 🤦🏻‍♀️ doktor ne diyor peki ilaç filan verdi mi gebelikle mi alakalı acaba . İnşallah kuuzm inşallah sağ slaim gelsin paşamız😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hala geçmedi mi Gamzem nefes darlığı 🤦🏻‍♀️ doktor ne diyor peki ilaç filan verdi mi gebelikle mi alakalı acaba . İnşallah kuuzm inşallah sağ slaim gelsin paşamız😍
Doğum doktorum nefes darlığının bebekten kaynaklı olmadığını söyledi doğumdan sonra göğüs cerrahisine görün dedi kuzum ilaçda verdiler
Amin canım benim Allah razı olsun ❤️🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Doğum doktorum nefes darlığının bebekten kaynaklı olmadığını söyledi doğumdan sonra göğüs cerrahisine görün dedi kuzum ilaçda verdiler
Amin canım benim Allah razı olsun ❤️🤲
Anladım kuzm gebelikte başladı ama demi bu sende inşallah bir an önce geçer uafa ciddei bir şey değildir 🤲🏻

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Di mi bir Gamze birde @Çiçek20 sanki doğursalar herkes doğurmuş olacak 😂😂
Ayyy kuzum bende kaç gündür giremiyorum buralara sizlere çok özledim vallaha 🥹işdən güçden vakit bulamıyorum ayy gitdikce karnım da büyüdü ay cok zorlanıyorum 🤦aynen kuzum daha zamana ama doğurmak isdiyorum 😄😄 sen nasılsın kuzum paşamız ne yapıyor nasıl gidiyor annelik bitanem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ayyy kuzum bende kaç gündür giremiyorum buralara sizlere çok özledim vallaha 🥹işdən güçden vakit bulamıyorum ayy gitdikce karnım da büyüdü ay cok zorlanıyorum 🤦aynen kuzum daha zamana ama doğurmak isdiyorum 😄😄 sen nasılsın kuzum paşamız ne yapıyor nasıl gidiyor annelik bitanem
Kız bende sana dm den yazacaktım cumartesi gününden beri girmemişsin nerdesin sen diye 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.