Sorum var Bebeğim kakasını yapamiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşe yilmaz tarafından oluşturulan Bebeğim kakasını yapamiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,848 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kakasını yapamiyor
Konbuyu başlatan Ayşe yilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 günlük bebeğim iki gündür kakasını yapmıyor çişini günde 4 kere yapıyor ama . Kakasını yapamadı iki gündür . Bu normal mi
Ilk iki hafta hiçbir bezini boş vermezdi cnm herkestende ayni seyi duyuyordum yeni dogan bebek sık yapar kakasini eger kabiz degilse doymadigindanda yapmaz tabi bizimki bir tahmin doktora sor cnm

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 günlük bebeğim iki gündür kakasını yapmıyor çişini günde 4 kere yapıyor ama . Kakasını yapamadı iki gündür . Bu normal mi
Kuzum sadece anne sütümü veriyosun belki yetmiyordur mama veriyosanda kabız olmuş ola bilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bende sana dm den yazacaktım cumartesi gününden beri girmemişsin nerdesin sen diye 🤦🏻‍♀️
Ay sorma kuzum ya geçen sefer taşınmaya başım karışmış yazmışdım ya sana dün taşındım işden güçden vakit hiç bulamadım bu günde misaferlerim geldi 🤦yeni eve bakmağa merakla bakalım nasıl ev falan bu gün öyle çabuçak yemek falan yapdım atışdırmalık şeyler yapdım yenide taşınmış halimle şimdi böyle kolumu kaldırmağa halim yok 😣😒misafirleri de sanki bu günü buldu gelmeye

Sağol canım benim
Sende dikkat et kendini fazla yorma
Sağol kuzum sende kendine dikkat et 😘

Son düzenleme:

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kuzum bende kaç gündür giremiyorum buralara sizlere çok özledim vallaha 🥹işdən güçden vakit bulamıyorum ayy gitdikce karnım da büyüdü ay cok zorlanıyorum 🤦aynen kuzum daha zamana ama doğurmak isdiyorum 😄😄 sen nasılsın kuzum paşamız ne yapıyor nasıl gidiyor annelik bitanem
Bebiş bu ara emiyor uyuyor sürekli 😅😅 emiyor altına yapıyor uyuyor geceleri de biraz daha sakinleşti ama bugün sanki halsiz gibi anlamadım neden 😳🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sadece anne sütümü veriyosun belki yetmiyordur mama veriyosanda kabız olmuş ola bilir

Ay sorma kuzum ya geçen sefer taşınmaya başım karışmış yazmışdım ya sana dün taşındım işden güçden vakit hiç bulamadım bu günde misaferlerim geldi 🤦yeni eve bakmağa merakla bakalım nasıl ev falan bu gün öyle çabuçak yemek falan yapdım atışdırmalık şeyler yapdım yenide taşınmış halimle şimdi böyle kolumu kaldırmağa halim yok 😣😒misafirleri de sanki bu günü buldu gelmeye

Yok artok ya bari 1 2 hafta beklesinler neyin merakş bu anlamıyorum sanki kendileri yaşayacak evde Allah'ım resmen eziyet ediyorlar şu halinle sana 🤦🏻‍♀️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Sağol canım benim

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ay sorma canım ya valla bi ben dogurmadim kaldı son 25 buraya ilk girdiğim zaman 14 haftalık tim şimdi 36+4 üm hiç geçmiyor sanki nefesim daralmazsa iyi gidiyor da aslında nefes darligi beni çok zorluyor hayırlisi ile bende dogursam 😁😁

Beklemedeyim bende valla kuzum dört gözle bekliyorum uykusuz geceleri 😁😁
@Gamze Hümeyra az kalmış 🥰 sağlıkla gelsin miniğin annesi normal doğum mu olacak kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar