Sorum var Bebeğim kilo almamış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğim kilo almamış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 556 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kilo almamış
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün dört ay aşısı vardı kilo almamış boyu 65 cm kilosu iki mayista da 5900 du bugün de ne almış ne vermiş moralim çok bozuldu dikkatte ediyorum beslenmesine bazen inat edip içmiyor sütünü onun etkisi mi var acaba aile hekimi kilosu bi tık az dedi hemşire de boya vermiştir belki dedi doktor dedi altı aya kadar bekleyelim emzirme sayıni arttır dedi ama inat edip içmiyor istediğinde içiyor bir bebek nasıl hiç kilo almaz dört aylık şu an

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün dört ay aşısı vardı kilo almamış boyu 65 cm kilosu iki mayista da 5900 du bugün de ne almış ne vermiş moralim çok bozuldu dikkatte ediyorum beslenmesine bazen inat edip içmiyor sütünü onun etkisi mi var acaba aile hekimi kilosu bi tık az dedi hemşire de boya vermiştir belki dedi doktor dedi altı aya kadar bekleyelim emzirme sayıni arttır dedi ama inat edip içmiyor istediğinde içiyor bir bebek nasıl hiç kilo almaz 🙄
Gece uyurken az böyle hareketleniyorlar ya sağa sola az mıyırdandığında falan ağzına versen belki uyku sersemi içer sütünü

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Gece uyurken az böyle hareketleniyorlar ya sağa sola az mıyırdandığında falan ağzına versen belki uyku sersemi içer sütünü
Can gece uyanmasa da kucağıma alıp memeyi veriyorum emiyor bırakınca yatağına bırakıyorum ama çok nadir uykuda kalıp üç ya da dört saat emzirmedigim oluyor çok nadir

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün dört ay aşısı vardı kilo almamış boyu 65 cm kilosu iki mayista da 5900 du bugün de ne almış ne vermiş moralim çok bozuldu dikkatte ediyorum beslenmesine bazen inat edip içmiyor sütünü onun etkisi mi var acaba aile hekimi kilosu bi tık az dedi hemşire de boya vermiştir belki dedi doktor dedi altı aya kadar bekleyelim emzirme sayıni arttır dedi ama inat edip içmiyor istediğinde içiyor bir bebek nasıl hiç kilo almaz dört aylık şu an
ben pirinc unu verdim.bu ayin 23nde 5 ay bitiyor tm 9 kilo🤦

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Can gece uyanmasa da kucağıma alıp memeyi veriyorum emiyor bırakınca yatağına bırakıyorum ama çok nadir uykuda kalıp üç ya da dört saat emzirmedigim oluyor çok nadir
O zaman bence çocuk doktoruna bir danış canım belki de ek gıdaya erken geçirir.Gerçi ebe ve doktor o kadar da anormal davranmamış belki de dedikleri gibi boya gitmiştir telaşlanacak bir şey yoktur.Ebeler çok bebek görüyor bir emare görse söylerdi bence

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
O zaman bence çocuk doktoruna bir danış canım belki de ek gıdaya erken geçirir.Gerçi ebe ve doktor o kadar da anormal davranmamış belki de dedikleri gibi boya gitmiştir telaşlanacak bir şey yoktur.Ebeler çok bebek görüyor bir emare görse söylerdi bence
Sağol canım haklısın 🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pirinç ununu nasıl kullandın canım bide pirinç unuyla beraber anne sütü mü veriyorsun sadece

Pirinç ununu nasıl kullandın canım bide pirinç unuyla beraber anne sütü mü veriyorsun sadece

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım haklısın 🌼

2ayliken emmedi.sadece pirinc unu veriyorum.kucuk tencereye 1.5 lt su koy zerne yarim paket piribc unu 1.5 yemek kasigi keciboynuzu pekmezi tok kariwtir kaynayanib muhallebi olana kadar.soyuduktqn sonra dolaba kaldir bebegin her aciktiginda biberonuna 2 ölcude pirinc ununu uzerine 2 olcu sicak su tok karisdir.zaten ilik olucak mamasi ver yesin.ben 1 tencere yapiyorum dolabda duruyo her aciktiginda veriyorum guzel guzel yiyiyor.zahmetide azdi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım haklısın 🌼

2ayliken emmedi.sadece pirinc unu veriyorum.kucuk tencereye 1.5 lt su koy zerne yarim paket piribc unu 1.5 yemek kasigi keciboynuzu pekmezi tok kariwtir kaynayanib muhallebi olana kadar.soyuduktqn sonra dolaba kaldir bebegin her aciktiginda biberonuna 2 ölcude pirinc ununu uzerine 2 olcu sicak su tok karisdir.zaten ilik olucak mamasi ver yesin.ben 1 tencere yapiyorum dolabda duruyo her aciktiginda veriyorum guzel guzel yiyiyor.zahmetide azdi
Biberonla verirsen memeni reddeder emziriyorsan kaşık biberonlar var onlarla ver bence.Benim görümcem memeyi az emiyor diye biberonla verdi şimdi hiç emmiyor.Ben de internetten araştırmıştım biberonun kolaylığına alışıyorlarmış meme istemiyorlarmış

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Maasallah boyu iyi canım bide hastalık falan gecirdiyse kilosu durmuş olabilir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Boyu gayet uzun annesi boyuna vermiş kiloyu dert etme suan 4 aylik mis 2 ay sonra ek gidaya gectiginde yiyecek bakimindan takviyesini alıcaktır. Yeterli saglikli olsun ek gidasin da da irmik kullan gercekten bebege cok guzel kili aldırıyor 💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar