Sorum var Bebeğim kilo almamış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğim kilo almamış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kilo almamış
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım haklısın 🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pirinç ununu nasıl kullandın canım bide pirinç unuyla beraber anne sütü mü veriyorsun sadece

Pirinç ununu nasıl kullandın canım bide pirinç unuyla beraber anne sütü mü veriyorsun sadece
Pirinç unu kilo aldırır mı nasıl kullandin tarif atsana

Boyu gayet uzun annesi boyuna vermiş kiloyu dert etme suan 4 aylik mis 2 ay sonra ek gidaya gectiginde yiyecek bakimindan takviyesini alıcaktır. Yeterli saglikli olsun ek gidasin da da irmik kullan gercekten bebege cok guzel kili aldırıyor 💞
İrmik çorbalara mi katiyorsun

2ayliken emmedi.sadece pirinc unu veriyorum.kucuk tencereye 1.5 lt su koy zerne yarim paket piribc unu 1.5 yemek kasigi keciboynuzu pekmezi tok kariwtir kaynayanib muhallebi olana kadar.soyuduktqn sonra dolaba kaldir bebegin her aciktiginda biberonuna 2 ölcude pirinc ununu uzerine 2 olcu sicak su tok karisdir.zaten ilik olucak mamasi ver yesin.ben 1 tencere yapiyorum dolabda duruyo her aciktiginda veriyorum guzel guzel yiyiyor.zahmetide azdi
Bunu bana dm den atsansa not alıyım benim kızımda zayif

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Evet c
Pirinç unu kilo aldırır mı nasıl kullandin tarif atsana

İrmik çorbalara mi katiyorsun

Bunu bana dm den atsansa not alıyım benim kızımda zayif
Evet canim hem corbalarina hemde meyve pürelerine ve sabah kahvaltısında pirinc unu ve irmik kullanarak yapıyorum

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için anneler olarak bazen boya kiloya kafayı takıyoruz ister istemez ama unuttuğumuz önemli bir nokta da var herşeyin başı sağlık 🥰 sağlıklı olsunlar da gerisi gelir ♥️❣️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar hepinize çok teşekkür ederim değerli yorumlarınız için anneler olarak bazen boya kiloya kafayı takıyoruz ister istemez ama unuttuğumuz önemli bir nokta da var herşeyin başı sağlık 🥰 sağlıklı olsunlar da gerisi gelir ♥️❣️
Rica ederiz kuzum kesinlikle saglik olsun tek gerisi gelir kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar