Bebeğim kilo almamış😐😐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Bebeğim kilo almamış😐😐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,048 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim kilo almamış😐😐
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayı

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba az önce muaneden çıktım isteksiz bir şekilde eşim bu hastaneyi istediği için buraya geldim geçen hftadan beri bebeğim aynı kiloda neden böyle sizce kilo almamış😐

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
39 haftalık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

39. Haftamdayım 😐
Cihazla alakalı olabilir mi en son kontrole ne zaman gittiniz arkadaşımın doğuma yakın böyle bi olay başına gelmişti doktorlar farklı ölçüm farklı yapılmıştı zaten yüzdelik bi sapma oluyo illa ki hatta aynı arkadaşım bebek kilolu olduğu için sezeryan olmak zorunda kaldı

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Cihazla alakalı olabilir mi en son kontrole ne zaman gittiniz arkadaşımın doğuma yakın böyle bi olay başına gelmişti doktorlar farklı ölçüm farklı yapılmıştı zaten yüzdelik bi sapma oluyo illa ki hatta aynı arkadaşım bebek kilolu olduğu için sezeryan olmak zorunda kaldı
Ya geçen hafta gitmiştim aynı kilodaydı niye böyle oluyor bilmiyorum her gittiğimde farklı doktor oluyor bi de

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Canım kaç kilo bebeyin. Bende 38 + 5 im bebeyim 2.500 çok küçük srninki kaç?
3400 dedi canım ama geçen haftadan beri aynı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki ne kadar şu anda az kalmış doğuma 3 e yakın mı kilosu hareketlerinde sorun var mı kilo dışında bi problem var
Peki ne kadar şu anda az kalmış doğuma 3 e yakın mı kilosu hareketlerinde sorun var mı kilo dışında bi problem var mı
3400 kilosu tek böbrekli bebeğim bir sorun yok onun dışında hareketleri bu aralar hiç eskisi gibi değil 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar