Bebegim kuvezde morelim çok bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülperi tarafından oluşturulan Bebegim kuvezde morelim çok bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,701 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim kuvezde morelim çok bozuk
Konbuyu başlatan Gülperi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün öğleden beri sarılık ve enfeksiyondan kuveze aldılar kızımı bn eve geldim kızım kaldı hastenede di a edin lütfen minnisum.iyilrssin bir an once

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dün öğleden beri sarılık ve enfeksiyondan kuveze aldılar kızımı bn eve geldim kızım kaldı hastenede di a edin lütfen minnisum.iyilrssin bir an once
Insallah canim benim mavi ışığa mi soktular kiyamam ben ona benim kizim da 1 gun kalmıştı mavi ışıkta 😔 sutun geliyor demi kuzum emzirebldin mi

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
İnsllh cnm korkma bişey olmaz alahin izniyle bnmde kızımı bu günlüğüne koydular sariliktn 20 dereceye çıkmıştı iki gün içinde çok şükür bı sorun olmadı elhamdülillah

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
İnsllh cnm korkma bişey olmaz alahin izniyle bnmde kızımı bu günlüğüne koydular sariliktn 20 dereceye çıkmıştı iki gün içinde çok şükür bı sorun olmadı elhamdülillah
İnsallh cnm dinden beri kuzum yanımda yok insallh pazartesi çıkar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insallah canim benim mavi ışığa mi soktular kiyamam ben ona benim kizim da 1 gun kalmıştı mavi ışıkta 😔 sutun geliyor demi kuzum emzirebldin mi
Hastanede emzrdim evdende sıkıp gönderiyorum bugün gönderdim

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun korkma benim bebegimde 20 günlüktü oda enfeksiyon dan kuveze aldılar sariligidavardı ışıkta verdiler on gun kaldi kuvezde korkma moralini yüksek tut sutun kesilmesin her gün gidip emzirmeye imkanın varsa git emzir sutunude sağ

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Gecmis olsun canım rabbim sifa versin inşallah en kısa sürede cikarirlar kavuşursunuz benim oğlumda 5 gün mavi isik almıştık çok zor oluyor daha doyamadan yanında olamamak ayri kalmak

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun benim oğlum da da çıkmıştı doğduktan sonra eve geldik 3.gun Medicana telefon etti bebeği alıp gelin dedi gittim bana bı oda verdiler kuvezde mavi ışık verdiler bebeğe ama kuvezi benim odama koydular sabaha kadar hiç uyumadım hemşire sürekli emzirdikten sonra bebeği ışığa koyuyordu ve ara ara kan alıp test yapıyorlardı 1gun de geçti şükürler olsun keşke sana da bı oda verselerdi canımsın dualarım seninle rabbim yardımcın olsun 🙏

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok geçmiş olsun benim oğlum da da çıkmıştı doğduktan sonra eve geldik 3.gun Medicana telefon etti bebeği alıp gelin dedi gittim bana bı oda verdiler kuvezde mavi ışık verdiler bebeğe ama kuvezi benim odama koydular sabaha kadar hiç uyumadım hemşire sürekli emzirdikten sonra bebeği ışığa koyuyordu ve ara ara kan alıp test yapıyorlardı 1gun de geçti şükürler olsun keşke sana da bı oda verselerdi canımsın dualarım seninle rabbim yardımcın olsun 🙏
Cnm bn dertte yaptım doğumunu o hastanede yer yoktu başka hasteneyenalip gittiler ambulansla bn de taburcu oldum zaten
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun canım rabbim sifa versin inşallah en kısa sürede cikarirlar kavuşursunuz benim oğlumda 5 gün mavi isik almıştık çok zor oluyor daha doyamadan yanında olamamak ayri kalmak
Aynn önce kucağıma alipta sonra vermek çok zor valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar