Bebegim küvozde dua edin lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara3425 tarafından oluşturulan Bebegim küvozde dua edin lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,439 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim küvozde dua edin lütfen
Konbuyu başlatan Dilara3425
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Dilara3425

Kayıtlı Üye
rank
29 hafta +3 gunkken dun gece saat 02.30 suyumun gelmesiyle yatıs yaptım aksam 5 bucuk gibide dogum oldu ama bebegim kuvozde dua edin belli degil iş ne kadar kalacağı kilosu 1205 gr mış :(

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
29 hafta +3 gunkken dun gece saat 02.30 suyumun gelmesiyle yatıs yaptım aksam 5 bucuk gibide dogum oldu ama bebegim kuvozde dua edin belli degil iş ne kadar kalacağı kilosu 1205 gr mış :(
Allah yardimcin olsun canim kuvezde anne rahmi gibi dua et ve sadece bebegini dusun

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim tez zamanda şifanizi versin inşaallah canim tez zamanda kendini toparlar bebegin inşaallah

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim ikinizinde yardımcısı olsun Rabbim tez vakitte sağlığına kavuşup hastaneden çıkmak nasip etsin birdaha hastaneye düşürmesin inşallah Cook üzüldüm 😣😔

Lale

Kayıtlı Üye
rank
Inşallah iyileşir de bir birinize kavuşursunuz Allah kimseyi yavrusundan yavruyu da anasından ayırmasın Amin

M

Münevver

Guest
Geçmiş olsun inşallah bir an önce sağlıkla çıkar kavuşursun bebeğine canım

E

Elif Rüya

Guest
Ben 5,5 ay önce 29 haftalık doğan bebeğimi kaybettim. Senin için dua edeceğim RABBİM kucağını boş bırakmasın arkadaşım tez zamanda kavuş yavruna ALLAH'IM kimseye evlat acısı yaşatmasın. Sen güçlü ol ki oda güçlü olsun biliyorum çok zor ama bolbol dua et vardır RABBİMİN bir bildiği seni en iyi ben anlarım

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin tez zamanda kavuştursun benm bebeğim 9 gün kaldı çok ağladım yıprattım kendimi ama iyikide kalmış diyorum şimdide daha iyi oldu orada çok iyi bakıyolar canm

Dilara3425

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin tez zamanda kavuştursun benm bebeğim 9 gün kaldı çok ağladım yıprattım kendimi ama iyikide kalmış diyorum şimdide daha iyi oldu orada çok iyi bakıyolar canm
Yaşar degil mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım yardımcınız olsun canım inşallah bebişine de sağlıklı bi şekilde kavuşursun
Amin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allahım yardımcınız olsun canım inşallah bebişine de sağlıklı bi şekilde kavuşursun
Amin

Tüm sayfalar yüklendi.