Sorum var Bebegim öldü

• Konbuyu başlatan Ülviyyə
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ülviyyə tarafından oluşturulan Bebegim öldü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 861 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim öldü
Konbuyu başlatan Ülviyyə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduzz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
, bebeğim 2 aylikdi Gelismedi karnimda öldü doktorlar aldılar, buyumemesine sebepler neler ola bilir? Siklikla cinsel
ilişkinin olması buna sebep ola bilir mi
Bu sorunun cevabını doktor verebilir canım. Ölümü sebep ne bazı tahliller le tahmin edilebilir. Başın sağolsun. Allah hayırlısıyla tekrar nasip etsin inşallah 🙏

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
, bebeğim 2 aylikdi Gelismedi karnimda öldü doktorlar aldılar, buyumemesine sebepler neler ola bilir? Siklikla cinsel
Başın sağolsun canım rabbim inşallah bidaha nasip eder ölüm nedenini doktorun söylemeli patoloji raporuna göre

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Cinsel ilişki ne alaka canım anlamadim doktorun yasaklamadimi ilk 3ay çok önemli

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Sabırlar diliyorum sık ilişki sebebiyet olduğunu düşünmüyorum aldıkdan sonra araştırma yaparlar bir müddet sonra tekrar gebe kalmayı düşünürsen dr danışıp dr yardımı ile planla derim o doğrultuda ilerlersin aynı acıyı tekrar yaşamamak için

A

Adsız anne adayı

Guest
Basın sağolsun ama onunla alakası olduğunu sanmıyorum başka sebep vardır illa ki doktor araştırıp söyler 😪

Tüm sayfalar yüklendi.