Bebeğim patetes ve havuç alıştırmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatmanur1999 tarafından oluşturulan Bebeğim patetes ve havuç alıştırmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,540 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim patetes ve havuç alıştırmak
Konbuyu başlatan Fatmanur1999
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Fatmanur1999

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim bu ayın 11de 6aylik oldu patetes ve havuç alıştırmak istiyorum ama pek yemek istemiyor nasıl alıştıra bilirim acaba dişte çıkariyor oyuzden ishal da oluyor napcam bilmiyorum fikri olan varsa paylasa bilirmiiznz acaab 🤗🤗🤗

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim bu ayın 11de 6aylik oldu patetes ve havuç alıştırmak istiyorum ama pek yemek istemiyor nasıl alıştıra bilirim acaba dişte çıkariyor oyuzden ishal da oluyor napcam bilmiyorum fikri olan varsa paylasa bilirmiiznz acaab 🤗🤗🤗
Havucu hafif zeytin yağında kavurun yumuşasın az biraz tuz sonrada üzerine yoğurt döküpverebilirsin canm

Fatmanur1999

Kayıtlı Üye
rank
Ben buharda haşlıyordum kızıma hem daha faydalı hemde daha sağlıklı buharda ama zaten hemen alışması beklenemez canım azar azar tadarak başlaması gerek
Bende o şekilde veriyom ama oguruyor kusmk istiyor sonra öyle yapınca vermedim birkaç gündür denemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Havucu hafif zeytin yağında kavurun yumuşasın az biraz tuz sonrada üzerine yoğurt döküpverebilirsin canm
Canım haslamadanmi vereyim mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar