Sorum var bebegim sunnetle beraber ameliyat olacak kizlar ama ben cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan bebegim sunnetle beraber ameliyat olacak kizlar ama ben cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 444 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegim sunnetle beraber ameliyat olacak kizlar ama ben cok korkuyorum
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok gecmis olsun kuzma canım benim ❤️🤲

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
kizlar oğlumun sunnet olmasi gerektigini yazmiştim gecen gun bugun doktora göturdum bebegimi doktor bebegin yumurtaliklarinin birisi yukarida inmesi gerekirken hiç inmemiş fazla zaman gecmeden ameliyat olmasi gerekiyo dedi onunla beraberde sunnet yapilacak dedi ben cok korkuyorum.allah korusun bişey olmasin da kucuk yavrucuguma 😔
Geçmiş olsun canım inşallah çabuk atlatırsıniz bu durumu 🌹

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
kizlar oğlumun sunnet olmasi gerektigini yazmiştim gecen gun bugun doktora göturdum bebegimi doktor bebegin yumurtaliklarinin birisi yukarida inmesi gerekirken hiç inmemiş fazla zaman gecmeden ameliyat olmasi gerekiyo dedi onunla beraberde sunnet yapilacak dedi ben cok korkuyorum.allah korusun bişey olmasin da kucuk yavrucuguma 😔
Merak etme öyle olan bebek çok çevremde de olan var hemen toparlanıyorlar bebek olduğu için yarası dsha cabuk iyileşiyor korkma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar