Sorum var Bebeğim uyumuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Bebeğim uyumuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim uyumuyor
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım serin ama ben bazen fazla abartıyorum serin oldu giydireyim diye lahana oluyor yavrum artık nasıl daraldıysa çorabını çıkarmayı öğrendi 😅
Annelik duygusu herhalde 😄Ben de öyleyim patikli pijamanin üstüne çorap giydiriyorum düşün 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canim rabbim korusun
Amin canım rabbim evlatlarımızla sınaması bizi inşallah

Son düzenleme:

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Annelik duygusu herhalde 😄Ben de öyleyim patikli pijamanin üstüne çorap giydiriyorum düşün 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım rabbim evlatlarımızla sınaması bizi inşallah
Ben de öyle yapıyorum bir de yeleğimiz var tabi giydirince huysuzlanıyor 🤣🤣 ama çok yakışıyor akşamları giydiriyorum çok serin oluyor zillim alıştı cıbıl cıbıl gezmeye şimdi giydirmek için için 25 tel saçımdan 5 tanesini yolması gerekiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Anladım canım serin ama ben bazen fazla abartıyorum serin oldu giydireyim diye lahana oluyor yavrum artık nasıl daraldıysa çorabını çıkarmayı öğrendi 😅
Ahahaha kendi oğlumu görüyorum 😂😂oda öğrendi hırka giydirsem çıkarıyor çorap giydirsem çıkarıyor son çare eskisi gibi külotlu çoraba başladık 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar