Sorum var Bebeğim ve öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehra azra tarafından oluşturulan Bebeğim ve öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 182 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğim ve öksürük
Konbuyu başlatan Zehra azra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zehra azra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler. Bebeğim 9 aylık ve öksürüyor dünden beri artmamasi için ne yapabilirim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz acaba? Var mi bildiğiniz bi formül öksürüğü kesebilecek.. Daha önce yine hastalandı ve biz hiç fakretmedik belirti vermemişti hastaneye gittiğimizde zatüre olduğunu öğrendik ve 15 gün yatırıldı çok zor bir süreçti hastenede mahfoldu. Bildiğiniz önerebileceğiniz bir şey var mi napcagımı bilmiyorum korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşayacak diye hasteneye götürmek istemiyorum canını çok yakıyorlar

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegim(6 aylik) de gunde 5-6 kez oksuruyordu, bugun aile hekimine goturdum. Bebeklerin gunluk 7-8 kez oksurmesi gayet normalmis, bu surecte anne sütünü sık sık almasi, burnunun devamli acik olmasi onemliymis. Burnunu serum fizyolojik ile nemlendirip aspiratörle acmamizi soyledi ve icim rahat etsin diye de cigerlerini dinledi.
Bence en azindan aile hekimine goturup cigerlerini dinlet, icin rahat etsin, zaten hekimim de gerekli uyarilari yapacaktir

Zehra azra

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegim(6 aylik) de gunde 5-6 kez oksuruyordu, bugun aile hekimine goturdum. Bebeklerin gunluk 7-8 kez oksurmesi gayet normalmis, bu surecte anne sütünü sık sık almasi, burnunun devamli acik olmasi onemliymis. Burnunu serum fizyolojik ile nemlendirip aspiratörle acmamizi soyledi ve icim rahat etsin diye de cigerlerini dinledi.
Bence en azindan aile hekimine goturup cigerlerini dinlet, icin rahat etsin, zaten hekimim de gerekli uyarilari yapacaktir
Öyle yapayım en iyisi teşekkür ederim 🤍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba anneler. Bebeğim 9 aylık ve öksürüyor dünden beri artmamasi için ne yapabilirim bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz acaba? Var mi bildiğiniz bi formül öksürüğü kesebilecek.. Daha önce yine hastalandı ve biz hiç fakretmedik belirti vermemişti hastaneye gittiğimizde zatüre olduğunu öğrendik ve 15 gün yatırıldı çok zor bir süreçti hastenede mahfoldu. Bildiğiniz önerebileceğiniz bir şey var mi napcagımı bilmiyorum korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşayacak diye hasteneye götürmek istemiyorum canını çok yakıyorlar
Kuzum gecmis olsun burnunu sürekli fizyolojik serumla ac eger hava makinen varsa soğuk buhar verebilirsin ayni zamanda havanin icine fizyolojik serumden koyumda verebilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle ciğerleri dinlenirse varsa birşey erkenden önlem alınır. Evde de sık sık emzirmek burnunu sütünle açarsan daha iyi olur. Bulunduğu odanın havası nemli olması önemli. Sigara içen biri yanına yaklaşmasın bu da önemli

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Burnunu sık sık aç kuzum serum fizyolojik ile aile hekimine götürsen daha iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.