Sorum var Bebegim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Bebegim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,317 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegim
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok saakin ama tam emizirecegim zaman ağlamaya,başliyor dogru düzgün emmiyor ağlamaktan kirmizi oluyor bugün de sarılık çikti böyle giderse sarılık çogalir kizimin aglamasini görünce içim parçalanıyor 😰😥
Kuzum zorla vermen lazım Allah'ım korusun ilerlemesin sarılık

Çok saakin ama tam emizirecegim zaman ağlamaya,başliyor dogru düzgün emmiyor ağlamaktan kirmizi oluyor bugün de sarılık çikti böyle giderse sarılık çogalir kizimin aglamasini görünce içim parçalanıyor 😰😥
Gazı olabilir veya başka bi sıkıntısı canım, dua okuya okuya emzir inşallah sakin şekilde emecektir

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Gazı olabilir veya başka bi sıkıntısı canım, dua okuya okuya emzir inşallah sakin şekilde emecektir
Olabilir canim hangi duayı okiyacam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum Ayşem girdiğinde bilgilendirir seni rabbim korusun
Ayşem biliyormu? Canim

Kuzum Ayşem girdiğinde bilgilendirir seni rabbim korusun
Ayşem biliyormu? Canim

Olabilir canim hangi duayı okiyacam

Ayşem biliyormu? Canim

Ayşem biliyormu? Canim
Bol bol ayetel kürsi oku ve ya hadi şerifi Çek inşallah emecektir sakin ol stres yapma canım benim 🌸

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Canim sarilik olmamasi icin ac kalmamasi lazim ben ilk dogum yaptigimda sutum gelmemisti o yuzden 2 gun boyuncahem emzirdim bana alismasi icin hemde mama kullandim dogumumdan1 gun sonra dusa girdim sutum gelmisti belki sutun olmadigi icin doymuyodur o yuzden de memeyi reddediyor olabilir istersen eger sutun yoksa sarilik olmamasi ve ilerlememesi icin bi kac gun mama kullan istersen canim ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.