Bebegimde gece uyanmalari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde minikruresi tarafından oluşturulan Bebegimde gece uyanmalari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 208 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimde gece uyanmalari
Konbuyu başlatan minikruresi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemtrhn

minikruresi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar
Bebegim daha dogrusu cocugum desem daha iyi olur😇3 yasina giricek ama bu aralar cok fazla uykusundaj uyanmaya ve baya aglamaya basladi susmuyo bi turlu karnim agriyo diyo sorunca bazende disim agriyo diyo ama numara uapiyo cunku bi ara tm o zaman uyumasin oynasin demistik gece 1 de aglayinca gel oynayalim salonda dedik gule oynaya gitti aglamadi hic agrilarndan da soz etmedi numara yaptigini anladik ama yinede bi sikintisi var cozemedim boyle olaniniz var mi biseyler yazarssniz sevinirim😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar
Bebegim daha dogrusu cocugum desem daha iyi olur😇3 yasina giricek ama bu aralar cok fazla uykusundaj uyanmaya ve baya aglamaya basladi susmuyo bi turlu karnim agriyo diyo sorunca bazende disim agriyo diyo ama numara uapiyo cunku bi ara tm o zaman uyumasin oynasin demistik gece 1 de aglayinca gel oynayalim salonda dedik gule oynaya gitti aglamadi hic agrilarndan da soz etmedi numara yaptigini anladik ama yinede bi sikintisi var cozemedim boyle olaniniz var mi biseyler yazarssniz sevinirim😘
Benim oğlum da 19 aylık aralarında baya var ama oda bazen böyle yapıyor yani aşırı düt düt sevdalısı oyuncak araba delisi resmen gece bazen uykusundan uyanıp düt düt diye ağlar 😂😂. Bizde eline getiririz yatakta oynamak isterse oynar yarım saat sonra tekrar uyur örneğin dün gece de yaptı ama bu sefer sadece oyuncak sepetinden getirip eline verdim kucağımda yatırır poziyonda beklettim ee yapalım anneem dedim oynamadan 10 dakika içinde uyudu sanırım hepsi aynı bunların 😂😂.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama sen bence yine bir doktora göster belki cidden bir yeri ağrıyor olabilir ama siz ona oyun oynayalım deyince o an o daha cazip gelmiş olabilir. Yani o yaşta sizi o denli kandırmayı bilemez. Yada bir gün ağrı kesici ver bak bakalım yine yapıyor mu ama bence doktora göster ihmal etme en azından bir şey yoksa ki inşallah yoktur kandırdığını anlarsınız

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar
Erken yatırıyorsan uykusu kaçıyordur canım aynı sorun benim başımdada var vallahi benim kızım 14 aylık bazen 3 gibi bazen 4 5 gibi uyanır bende ayağımda abartısız 2 3 saat sallarım ki uyusun sinir krizleri geçiriyorum uyumadığı zaman geç yatır gün içinde uyutma birde uyutmadan karnını doyur uyanmaz inşallah

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum iki buçuk yaşında canım oda gece uyanır ağlar bazen çok çığlık atar ilk zamanlar yanına gider kucaklardim noldu diye ben burdayım korkma diye ya su istiyordu yada bana bi sürpriz yap diyordu abur cubur istiyordu yani baktım bunun sonu yok şimdi agliyo hiç oralı olmuyorum geri yatıyor bence sakın uykusunu bölüpte başka odalara götürme artık bunu alışkanlık haline getirecek

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Erken yatırıyorsan uykusu kaçıyordur canım aynı sorun benim başımdada var vallahi benim kızım 14 aylık bazen 3 gibi bazen 4 5 gibi uyanır bende ayağımda abartısız 2 3 saat sallarım ki uyusun sinir krizleri geçiriyorum uyumadığı zaman geç yatır gün içinde uyutma birde uyutmadan karnını doyur uyanmaz inşallah
Aynen katılıyorum

Özlemtrhn

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar
Ayyy aynı dert bende de var kziim 2 yaşında geceleri sürekli uyanır saate bir nerdeyse bazı zamanlar öyle ağlar ki sesimiz ona gitmiyor sanki.krize giriyor sakinlesimiyor.bazende bacaklarım ağrıyor diyor.

Tüm sayfalar yüklendi.