Bebegime nasil kilo aldirabilirim?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zeyno_aynur tarafından oluşturulan Bebegime nasil kilo aldirabilirim? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 904 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Bebegime nasil kilo aldirabilirim?
Konbuyu başlatan Zeyno_aynur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan seçilll

Zeyno_aynur

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık hamileyim geçen hafta Dr gittim 2250 gram olmuş dedi bana biraz az gibi geldi karnımda küçük görenler inanamıyo 35 haftalık olduğuma bana yardımcı olurmusunuz güzel anneler😊

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık hamileyim geçen hafta Dr gittim 2250 gram olmuş dedi bana biraz az gibi geldi karnımda küçük görenler inanamıyo 35 haftalık olduğuma bana yardımcı olurmusunuz güzel anneler😊
Gece yatmadan önce süt, muz ve ceviz yemeni tavsiye ediyorum sabahları da süt iç muhakkak kaşar kilo aldırır birde ara öğünlerde yoğurt yemeni tavsiye ederim alacaktır 🌺

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamileyken midemin yanmasından birşey yiyemedim ama litrelerce süt içtim hergün kafadan 2 litre süt içiyodum doktor bile kızdı o kadar süt içilir mi diye yandıkça içtim 4 kilo doğum yaptım 32. Haftada bütün vitaminleri kesti çocuk kilo almasın daha fazla normal doğuramazsın yoksa dedi. Ama Sütün gücünün önünde duramadık 😁😁

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Süt cok iyi kilo aldırıyor bebege. Hem de boyunun uzamasına cok faydalı. Marketten hazır sütlerden içmeyin etrafınız da varsa süt satan yerler alın kaynatın icin. Ben alıp kaynatıyorum yoğurt yapıyorum ara öğunde 1 kase yogurt yiyorum. Sabah akşam da 1 su bardağı süt iciyorum yeterli oluyor. İlk oğlum 3 kilo 820 gram dogmustu. Normal dogum olmustu. Şimdi 22+4 gunluk gebeyim. Doktorum uzun bi bebek olack dedi boyu ve kilosu haftasına göre baya öndeymıs. Süt çok işe yarıyor🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar