Bebeğimi beşige nasıl alıştırabilirim ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Betül Göker tarafından oluşturulan Bebeğimi beşige nasıl alıştırabilirim ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,171 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimi beşige nasıl alıştırabilirim ?
Konbuyu başlatan Betül Göker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan şühedaaa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar ben yeni katıldım buraya ve cok beğendim merak ettiklerinizi birbirinize sormanız çok iyi. Benim de 2 aylık bebeğim var ve ilk çocuğum. Çok merak ettiğim şeyler var ama çevremde sorabilecegim kimse yok. Neyse çok uzatmadan benim bebeğim 2 aylık ve beşiğinde yatmıyor ayagimda sallayıp uyutuyorum beşige koyunca uyanıyor. Sizce bu durum büyüdükce düzelir mi yada nasıl alıştırabilirim .
Oncleikle ayağına alışmış olabilir tatlım diğer bir sneden ise kokunu almak istiyor olabilir yatırdığın zaman vir tişört vs onun yanına koy ve sana tavsiyem sallamyi unuttur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sallama konusunda sıkıntı yok aslında sadece yatağında yatsın da elbbet sallanır
Yani orası öyle ama sallamdan yatmaya alisirsa senin açından daha iyi olur diye demiştim tabi ki yine tercih meselesi. Sen dedifim gibi yanına kendi tişörtünü vs koy

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Oncleikle ayağına alışmış olabilir tatlım diğer bir sneden ise kokunu almak istiyor olabilir yatırdığın zaman vir tişört vs onun yanına koy ve sana tavsiyem sallamyi unuttur
Sallamayi nasıl unutturur benim meleğim daha doğmadı ama merak ettim doğunca hep sallama gibi bir şansım yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar