Sorum var Bebegimi hissediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Serra Hümanin Annesi tarafından oluşturulan Bebegimi hissediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,400 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimi hissediyorum
Konbuyu başlatan Serra Hümanin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serra Hümanin Annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Yaa gerçekten oturup agliycam çok bekledim ben bu anı Allahim sana şükürler olsun hayirlisiyla nasip etti
Cnm sen şuan kıpırtı hissediyorsun ya ve bu kadar mutlu oldun sen bide tam hareketlerini hissettigin zaman dünyalar senin oluyor 😍 çok değişik farklı bir duygu resmen içinde bı balık var gibi hissedeceksin😁

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok çiçeğim hiç stres yapma Allah'ın izniyle bişey olmaz inşallah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🙏🏻
Amin gulum Amin insallh hepimiz sağ salim kucağımıza alırız miniklerimizi♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm sen şuan kıpırtı hissediyorsun ya ve bu kadar mutlu oldun sen bide tam hareketlerini hissettigin zaman dünyalar senin oluyor 😍 çok değişik farklı bir duygu resmen içinde bı balık var gibi hissedeceksin😁
Valla öyle olacak insallh çok bekledim ben onu çok şükür nasip eden rabbime insallh o günleri de görürüm size söylerim dediğiniz gibi oluyor die ♥️♥️😍

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
19+1 canim

19+1 canim yani hissettiğim bebegim mi

Evet ya çok güzel bi duygu eğer gerçekten bebegimse hala inanamıyorum hissettiğime
Birkaç hafta sonra tam hissedersin cnm bende 23.hafta neredeyse tam hissettim

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
19+1 canim

Evet ya çok güzel bi duygu eğer gerçekten bebegimse hala inanamıyorum hissettiğime
ayy ben de 19+2 yiim uzun zamandır heyecanla hissetmeyi bekliyordum bikaç gündür hissetmeye başladımm küçük küçük 🤭🥰❤️elhamdülillah, böyl e pıt vurdu sanki ilk, sonra içimde hafif hareketler belli belirsiz, siz nasıl anladınız

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar karnımın içinde böyle pıtır pıtır sesler geliyor böyle karıncalanma gibi oluyor bebegim hareketlendi mi? Ay eğer öyleyse çok sevinirim hissediyorum demekki bebegimi 😍
Ayyyy gözün aydın kuzum o haraketleri hissetmek o duygu baha biçilmez bir şey 🤗ilerleyen hafdalarda yavaş yavaş daha belirgin hiss edeceksin kuzum İnşaallah 🙏😍🥰

Serra Hümanin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Birkaç hafta sonra tam hissedersin cnm bende 23.hafta neredeyse tam hissettim
Insallh canim zaman çabuk geçsin de biran önce herseyini hissedeyim insallh

Öyle valla daha öncesinden karnimda hiç hareket yoktu bi anda pıtır pıtır sesler gelince dedim bebegim mi acaba çok merak ediyordum şükürler olsun Tam hissettiğim zaman daha güzeldir eminim
Ayyyy gözün aydın kuzum o haraketleri hissetmek o duygu baha biçilmez bir şey 🤗ilerleyen hafdalarda yavaş yavaş daha belirgin hiss edeceksin kuzum İnşaallah 🙏😍🥰

Öyle valla daha öncesinden karnimda hiç hareket yoktu bi anda pıtır pıtır sesler gelince dedim bebegim mi acaba çok merak ediyordum şükürler olsun Tam hissettiğim zaman daha güzeldir eminim
ayy ben de 19+2 yiim uzun zamandır heyecanla hissetmeyi bekliyordum bikaç gündür hissetmeye başladımm küçük küçük 🤭🥰❤️elhamdülillah, böyl e pıt vurdu sanki ilk, sonra içimde hafif hareketler belli belirsiz, siz nasıl anladınız
Benimde karnımdan pıtır pıtır sesler gelmeye başladı ve karıncalanma oldu ilk bi anlam veremedim inanamadım da sormak istedim bebegimmis meğer kurban olurum ya belli ediyorlar kendilerini

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank

Valla öyle olacak insallh çok bekledim ben onu çok şükür nasip eden rabbime insallh o günleri de görürüm size söylerim dediğiniz gibi oluyor die ♥️♥️😍
Amin inşallah kuzum ❤️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah kuzum hissedince bize de yaz 😍☺️🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar