bebegimi kaybettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilara3425 tarafından oluşturulan bebegimi kaybettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,318 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebegimi kaybettim
Konbuyu başlatan Dilara3425
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilara3425

Dilara3425

Kayıtlı Üye
rank

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Başın sagolsun Allah diğer bebeğine sağlık verisin acısını göstermesin. Normal doğum olduğu için 6 ay bekleyip tekrar hamile kalabilirsin. Ama şuan bedenen değilde psikolojik olarak ne zaman kendini iyi hissedersen tekrar hamile kal. Acın taze olduğu için hemen gebe kalmak istemen cok normal benzer bi durumu düşükten sonra bende yaşadım. O boşluğu başka bi bebekle doldurmak istiyorsun. Çocuğuna sarıl ve süreci atlatmaya çalış. Allah yardımcın olsun.

E

Elif Rüya

Guest
Canım başın sağolsun bende ekim ayında kaybetmiştim 29 haftalık doğan kızımı oda 11gun yaşadı sadece çok zor biliyorum seni çok iyi anlıyorum ama onlar öbür dünyada bize şefaatçi olacak RABBİMİN sevdiği kullarıyız bizi böyle güzel mükâfatlandırmış. Şuan 12 haftalık hamileyim ALLAH'IM sağ salim herkesin evladını kucağına almayı nasip etsin. Süt gelmesine gelirsek benimki birkaç gün sonra çekildi kendiliğinden.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
solunum sikintisi erken dogumdu 29 haftalikken oldugu gun bagirsaklari delinmis enfeksiyon olmus karni sismis solunumu ve kalbi durmus
Ayyy allahım şükürler olsun sana bende 37.4 de doğdum bnmde solunum skıntısı vardı 4 aylık şimdi şükür k bakma senin için çok üzüldüm rabbim sabır versin evlat çok başka 9 gün kaldı küvezde ama bana 1 ay gibi geldi mafoldum😔😔😔

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
13 gun kuvozde kaldi ve kaybettim sutum nasil kesilir birde tekrar hamile kalmak icin kac yil beklemeliyim 10 aylik bebegim var 09.04.2021 tarihinde tekrar dogum yaptim ve kaybettim ikiside normal dogum
Rabbim sabir versin inşallah üzülme ama cennete bir melek gönderdin sen rabbim en kisa surede kucağını yeniden doldursun💟💟💟🌷🌹🌹

Ayşe Özcan

Kayıtlı Üye
rank
13 gun kuvozde kaldi ve kaybettim sutum nasil kesilir birde tekrar hamile kalmak icin kac yil beklemeliyim 10 aylik bebegim var 09.04.2021 tarihinde tekrar dogum yaptim ve kaybettim ikiside normal
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

13 gun kuvozde kaldi ve kaybettim sutum nasil kesilir birde tekrar hamile kalmak icin kac yil beklemeliyim 10 aylik bebegim var 09.04.2021 tarihinde tekrar dogum yaptim ve kaybettim ikiside normal dogum
Canım öncelikle basın sağolsun seni çok iyi anlıyorum bende 4 ay önce karnimda doktor ihmali yüzünden 6aylik yavrumu kaybettim o kadar çok canım yaniyoki hâlâ içim cekiliyo sanki yavrum gözümün önünden gitmiyo bir hafta önce başım döndü düştüm kafamda dikiş var acildeki doktora film çekmeyin şüphem var dedim ve gebelik tahlili yapıldı sonu yine hamileyim Rabbimden hiç ümidini kesme mevlam bana teselli verdi tekrar şükürler olsun 🤲 Rabbim Neylerse Güzel Eyler

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar