Bebeğimi kaybettim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Bebeğimi kaybettim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,930 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Bebeğimi kaybettim
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mine

rabiaa

Kayıtlı Üye
rank
basinsagsun kuzum melek o cennet oldu rabbim sabır versin üzme kendini rabbimden gelen 😔😔

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hareketi yok yazmıştım 38+4 tüm doktr çağırdı hemen kalbi atıyordu ama harekt yoktu ikimizin de hayatı tehliye girmiş..Acil sezeryana aldılar oğlum MELEK oldu...
başınız saoğlsun rabbim sabır versin.doktor hatası olabilir mi?diğer bloğda doktor nişanımı bozdu erken doğum için demişssiniz bundan kaynaklı olabilir mi? rabbim kızına sağlıklı ömür versin

Merizzet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hareketi yok yazmıştım 38+4 tüm doktr çağırdı hemen kalbi atıyordu ama harekt yoktu ikimizin de hayatı tehliye girmiş..Acil sezeryana aldılar oğlum MELEK oldu...
Çok üzüldüm inanın Allah sabır versin niye sebep ne acaba öyle oldu benim iki aylık kalbi durmuştu zor toparlamıştım kendimi ama Allah sabrını veriyor bırakma kendini toparlamaya çalış diyecek söz yok aslında fazla ama çok geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar