Sorum var bebeğimi sırt üstü yatirmaktan kafasinin arkası duźlesti yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan bebeğimi sırt üstü yatirmaktan kafasinin arkası duźlesti yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,105 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğimi sırt üstü yatirmaktan kafasinin arkası duźlesti yardim
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ervaelif

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bebekler için özel yastıklar var onu tercih ederim ayrıca sırt üstü düz bir şekilde değil bebeğin gövdesi düz kafası yan duracak şekilde yatırılması öneriliyor solunum yolunun tıkanmaması için
vücudu düz ama kafası yan oldugu zaman kafasını yukarı ceviriyor.bende onun için vücut olarakta yan yatirmiştim abla.cok saol bilgin icin.gercekten toparlanirmi kafasi abla 😔cok üzgunum bu durumu kafaya taktım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

vücudu düz ama kafası yan oldugu zaman kafasını yukarı ceviriyor.bende onun için vücut olarakta yan yatirmiştim abla.cok saol bilgin icin.gercekten toparlanirmi kafasi abla 😔cok üzgunum bu durumu kafaya taktım
evet abla düz kafa yastigida almistim ama annem yastiga yatir sedi normal yastik kusarsa genizine gitmesin dedi 2 ay yastiga yatrdim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

evet abla düz kafa yastigida almistim ama annem yastiga yatir sedi normal yastik kusarsa genizine gitmesin dedi 2 ay yastiga yatrdim
Zamanla toparlanır kuzum merak etme dediğim yastıktan almaya özen göster bebişin kafasını takip et yan yatsın hiç kafana takıp stres yapma sütün azalır Allah korusun

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
bebegim 3 aylik surekli yastığa sırt ustu yatırmaktan kafasinin arkasinda düzluk olustu yardim edin.bilgisi olanlar.nasil eski haline dönecek yada dönermi.kafası toparlanirmi yine eski haline
Arada Bir sağa bir sola birde duz yatırırsan düzelir kafası endişelenme canım 🤗 benim oğluşum kafası bir değişik ne yaptıysam düzelmedi düz kafa yastığı aldım, yastıksız uyuttum normal yastık aldım ama işe yaramadı bende bir sağ bir sol sonra düz yatırdım kafası biraz düzeldi ( benim oğlumun kafası doğum esnasında uzamıştı)❤️☺️

ervaelif

Kayıtlı Üye
rank
Arada Bir sağa bir sola birde duz yatırırsan düzelir kafası endişelenme canım 🤗 benim oğluşum kafası bir değişik ne yaptıysam düzelmedi düz kafa yastığı aldım, yastıksız uyuttum normal yastık aldım ama işe yaramadı bende bir sağ bir sol sonra düz yatırdım kafası biraz düzeldi ( benim oğlumun kafası doğum esnasında uzamıştı)❤️☺️
abla yeni gördüm msjini.3 aylik bebegim hemdüz kafasinin arkasi hemde sol tarafi biraz yamuk..sag sol yatirsam düzelirmi daha taze olunca kac aya kadar duzelir abla.cok saol bilgin için.🌸🤲😕

Tüm sayfalar yüklendi.