Sorum var bebeğimi sırt üstü yatirmaktan kafasinin arkası duźlesti yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ervaelif tarafından oluşturulan bebeğimi sırt üstü yatirmaktan kafasinin arkası duźlesti yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,122 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı bebeğimi sırt üstü yatirmaktan kafasinin arkası duźlesti yardim
Konbuyu başlatan ervaelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ervaelif

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
bebegim 3 aylik surekli yastığa sırt ustu yatırmaktan kafasinin arkasinda düzluk olustu yardim edin.bilgisi olanlar.nasil eski haline dönecek yada dönermi.kafası toparlanirmi yine eski haline
Canım dikkat et o senin elinde olan bişey aslında bebeğini sürekli aynı yöne yatırma

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
bilemedkm ki abla iste yaa saol😣

ahh abla yaa bilemedim ki.bi baktim düz olmuş cocugun kafasi duzelirmi abla 3 aylik şuan yopaklasirmi uzman anne olarak nedir cevabin

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bilemedimki abla ya.hep duz yatirdim di bi baktim duzelmis kafasinin arkasi.artik yan yatiriyorum ama sence toparlanirmi uzman anne olarak cevabin nedir abla ya🌸😣
Bir sağ bir sola yatır canım. Her yatiginda. Düzelir 6 aya kadar. Ama düz yatırma çocuğu şeklini alır kafası sağ sol. Yatirirsan sadece bir tarafa da yatırma. Canım

Tüm sayfalar yüklendi.