Bebegimin alinmasini istiyolar

• Konbuyu başlatan Caresiz
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Caresiz tarafından oluşturulan Bebegimin alinmasini istiyolar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,787 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimin alinmasini istiyolar
Konbuyu başlatan Caresiz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgi.
Gerçekten bu durumu böyle düşünüyor olamazsınız?!!! Çocuklarım benim herşeyim’ diye kayıt oluşturup birde!
Benim kocam yanımda . Benim bir ailem var. Ama onun kocası onu bırakıb gitmiş.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten bu durumu böyle düşünüyor olamazsınız?!!! Çocuklarım benim herşeyim’ diye kayıt oluşturup birde!
Benim kayıt adım kimseyi ilgilendirmez. Bu arada .iyi günler !!

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank

Olabilir dünya hali başımıza herşey gelebilir böyle konuşman çaresiz Bi insanı üzer çok yanlış nispet yapar gibi konuşmuşsun

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank

14 haftaligim esim birakti beni ve ailem bebegimi almami istiyo orada kalabilmem icin etraftan dolayi cunku kacarak evlenmistim ve benim cok canim aciyo istemiyorum ne yapmaylim

Yapma Allah'ın verdiği cana kıyma pişman olursun biliyorum zor durumda cagresizsin ama pişman olursunuz lütfen vazgeçirmeye çalışın ama bebeğinizin canina kiyilmasina izin vermeyin 😔
Bencede yapma böyle bişey ailen bile ol sa kimseye bakma dinleme Allaha sığın dua et

Bencede yapma böyle bişey ailen bile ol sa kimseye bakma dinleme Allaha sığın dua et
Bence çok yanlış bir düşünce ne olursa ne yaşanırsa yaşansın insan evladına o gözle o düşünceyle bakabilir mi

Ya ben kötü bişey demiyomki ailesi istemiyor kızı. Kocası brakmış. Nasıl büyütür nasıl bakar.çocuk bakmak kolaymı? Çocuk babasını sormazmı? Tabikide bende üzüldüm. Allah yardımcısı olsun. Ailem kabul etmiyor dediyi için ben öyle yazdım. Hem benim nispet yapmak gibi bi niyetim yok. Ben azeriyim belki fikrimi yalnış ifade etmişim ama bana çocukların falan yazmış biriso bende benim ailem var yani yalnız büyütmüyirum anlamında dedim. Her kesin kendi hayatı zaten ne ben ne de siz ne söylerseniz söyleyin hayat onun sonuçda kendi kararını kendi vericekdir

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank

bebeği düşünmeden direk kocasına yönelik yorum yapıyorsan eleştiriye açık olacaksın, karnındaki onun bebeği komşusunun değil baktıkça onu hatırlıcaksın üzüleceksin falan böyle evlat sevgisi mi olur!! Evlat baktıkça koca hatırlansın diye mi yapılıyor yani? Beni kullanıcı adın ilgilendirmez yazdığınla çeliştiği için öyle yorumda bulundum 😊 iyi günler

bebeği düşünmeden direk kocasına yönelik yorum yapıyorsan eleştiriye açık olacaksın, karnındaki onun bebeği komşusunun değil baktıkça onu hatırlıcaksın üzüleceksin falan böyle evlat sevgisi mi olur!! Evlat baktıkça koca hatırlansın diye mi yapılıyor yani? Beni kullanıcı adın ilgilendirmez yazdığınla çeliştiği için öyle yorumda bulundum 😊 iyi günler
Senin de kullanıcı adını unutmam. Sana yorum yapmam. Nasılki sana yapmamışdım yorumu. Her jesin fikirleri ayrı. Sen benim fikrime karışamazsın ben de sana. Yorumumu sevmeye bilirsin ama bana saygı duymak zorundasın ki... Ben Sana Yorum Yapmadım..
İyi günler🙃🙃

Ezgi.

Kayıtlı Üye
rank
Senin de kullanıcı adını unutmam. Sana yorum yapmam. Nasılki sana yapmamışdım yorumu. Her jesin fikirleri ayrı. Sen benim fikrime karışamazsın ben de sana. Yorumumu sevmeye bilirsin ama bana saygı duymak zorundasın ki... Ben Sana Yorum Yapmadım..
İyi günler🙃🙃
İsteyen istediğine yorum yapabilir burası öyle bir uygulama :) yazdığın yanlış geldiği için bende kendi fikrimi söyledim, bana yorum yapıp yapmaman çokta önemli değil ayrıca saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar