Bebeğimin gögsünde şişlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Bebeğimin gögsünde şişlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 769 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin gögsünde şişlik
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 17 günlük erkek bebeğim bugün fark ettim meme uçlarında şişlik var ve fındık tanesi kadar İnternette normal olduğu anneden bebeğe geçen hormanlardan dolayı olduğu yazıyor ama içim rahat etmedi böyle olan oldu mu?

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 17 günlük erkek bebeğim bugün fark ettim meme uçlarında şişlik var ve fındık tanesi kadar İnternette normal olduğu anneden bebeğe geçen hormanlardan dolayı olduğu yazıyor ama içim rahat etmedi böyle olan oldu mu?
Oluyor bebeklerde gecici korkma dustan sonra hafif bebek yagıyla masaj yap agrı yapmasın cocuga

Ecemsu

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlumda olmuştu banyo yaptırırken yavaş ca masaj yaparak ovalaki çocuğa ağrı yapmasin

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Doktor kesinlikle ovma masaj yapma başına iş alırsın enfeksiyona dönüşür kendi kendine geçer dedi dokunmadım hiç göbek bağı düştükten 10 gün sonra göbektede kanama başladı böyle hafif sızıntı şeklinde onada normal olabiliyor böyle dedi ilk bebek olunca çok panik olmuştum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar