Bebeğimin Kalbi Atmıyor, Kese var Bebek Yok.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Bebeğimin Kalbi Atmıyor, Kese var Bebek Yok. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,757 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin Kalbi Atmıyor, Kese var Bebek Yok.
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Miniş annesi

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Hanımlar Öncelikle ben aranızda yeniyim size bir sorum var Ben adet tarihime göre 9 haftalık hamile olmam gerekirken 7 haftalık hamile görünüyor ultrasonumda dün ozel bir hastaneye gittiğimde doktorun bebeğimin gelişmediğini ve kalp atışını olmadığını söylediler ve kanamam devam ettiginden akşamüstü tekrar şehir hastanesine gittim kesenin olduğunu bebeğimin olmadığını söylediler bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı bir de Beta degerim (36450.0) gecen hafta perşembe gunu verdigim kan tahlilinden bu değer normal mi lütfen yardımcı olabilir misiniz? Bebeğimi Aldırmak Istemiyorum
Canım benim başımdan geçti 9 haftaya kadar bekledim kesede bebek görülmedi kanamada bitmiyordu kürtaj oldum

Miniş annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim başımdan geçti 9 haftaya kadar bekledim kesede bebek görülmedi kanamada bitmiyordu kürtaj oldu gecmis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benim kan aman yok çok fazla akıntı var bazen beyaz bazen de sarı ve sancı giriyor yumurtalıklarıma yani hissedebiliyorum ve el ayak parmaklarımda çok soğuk oluyor

Masalll

Kayıtlı Üye
rank

Geçmiş olsun canım benim kan aman yok çok fazla akıntı var bazen beyaz bazen de sarı ve sancı giriyor yumurtalıklarıma yani hissedebiliyorum ve el ayak parmaklarımda çok soğuk oluyor
Bennçok ağladım bekledim özelde gittim bebek yoktu alttanda baktılar sende başka bi doktora görün 1.2 hafta daha bekle bakalım zor bi durum

Miniş annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim başımdan geçti 9 haftaya kadar bekledim kesede bebek görülmedi kanamada bitmiyordu kürtaj oldum
Benim de 7 haftalık olmam gerekirken urtrasıyonda 6+2 haftalık gurundu kese var bebek görünmüyordu ve kalp atışında yoktu

Bennçok ağladım bekledim özelde gittim bebek yoktu alttanda baktılar sende başka bi doktora görün 1.2 hafta daha bekle bakalım zor bi durum
Haftaya gel dedi doktor bende başka doktora randevu aldım 15 gun sonra bakalım herşeyin hayırlısı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar