Bebegimin kalbi durmuş dua edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Yusuf Özgen tarafından oluşturulan Bebegimin kalbi durmuş dua edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,670 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebegimin kalbi durmuş dua edin
Konbuyu başlatan Yusuf Özgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzüldüm rabbim baqslasin insaAllah kuşum 🤲 ama çok saçma deqilmi siz anne we babasisnz belki hastane hastası üstü örtbas edilecek nasıl hiç bi bilqi werilmiyor
Bosa soru sorma onlara cevap vermiyor bayan kadının karnındaki bebeden haberi yok inşallah bebeğe bişey olmamıştır diyorum

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki gün önce doğum yaptım sezaryen evde sancım tuttu doğum sancısı olduğunu bilemedim hastaneye gittiğimde acilen beni ameliyata aldılar bebegide kuveze aldılar kalbi durmuş şimdi durumu nasıl bilmiyorum cuma günü görüşme var lütfen dua edin dualarınıza ihtiyacım var 🙏
Çok geçmiş olsun canım Allahım acil şifalar versin 🤲 bebeğine kavuşurun inşallah sağlıkla . Kaç haftalık din bide doğum sırasında bebeğini sana hiç göstermediler mi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bosa soru sorma onlara cevap vermiyor bayan kadının karnındaki bebeden haberi yok inşallah bebeğe bişey olmamıştır diyorum
Yaa kuşum benimde ewde nisanim sancim qeldi 1 saat cektim hastaneye qittim 4bucuk cm acilmam warms. Benim bebisim ediyordu doqru bilmesi lazım kaç haftalıkdi acaba. Kendide emin deqilki üzerine qitmedi heralde ya

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kuşum benimde ewde nisanim sancim qeldi 1 saat cektim hastaneye qittim 4bucuk cm acilmam warms. Benim bebisim ediyordu doqru bilmesi lazım kaç haftalıkdi acaba. Kendide emin deqilki üzerine qitmedi heralde ya
Bizde işte bunu soruyoz kendi iiyiligi içinde ne bileyim pek oralı olmadı 🙄🙄

Ben iki gün önce doğum yaptım sezaryen evde sancım tuttu doğum sancısı olduğunu bilemedim hastaneye gittiğimde acilen beni ameliyata aldılar bebegide kuveze aldılar kalbi durmuş şimdi durumu nasıl bilmiyorum cuma günü görüşme var lütfen dua edin dualarınıza ihtiyacım var 🙏
Rabbim size bağışlasın evladınızı. İnşallah birşeyi yoktur iyidir.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah sifa versin yavrusuna ınsallah ıyı olur ama yazınca tam bılgı vermıs olsaydı daha iyi di kalbi durmus doktor cuma bilgi verecek degınce Isın ıcıne Baska seyler giriyor bebegın den haberi yok ama kalbi durmus 🤔🤔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar