Bebegimin kalbi durmuş dua edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Yusuf Özgen tarafından oluşturulan Bebegimin kalbi durmuş dua edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,890 kez görüntülenmiş, 94 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Bebegimin kalbi durmuş dua edin
Konbuyu başlatan Yusuf Özgen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yusuf Özgen

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayır maalesef görmedim
Bu nasıl hastane doktorlar yakınlarına hastanelerde belli saatlerde bilgi verir belli saatlerde yakınlarını yoğun bakım da da olsa gösterir neden olmuş niye olmuş nasıl bilgi vermezler 182 sağlık bakanlığı ara hangi hastaneyse anlat sana yardımcı olmaları gerek burası dağ başı değil sende o bebeğin annesisin sakin sessiz durma daha 2gun önce Adana'da 20haftalik bebek doğuyor öldü denilip kefenleniyor aile veriliyor yolda ağlıyor bebek aile soruşturma başlattı hastane hakkında hakkını savun kardesim

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Bu nasıl hastane doktorlar yakınlarına hastanelerde belli saatlerde bilgi verir belli saatlerde yakınlarını yoğun bakım da da olsa gösterir neden olmuş niye olmuş nasıl bilgi vermezler 182 sağlık bakanlığı ara hangi hastaneyse anlat sana yardımcı olmaları gerek burası dağ başı değil sende o bebeğin annesisin sakin sessiz durma daha 2gun önce Adana'da 20haftalik bebek doğuyor öldü denilip kefenleniyor aile veriliyor yolda ağlıyor bebek aile soruşturma başlattı hastane hakkında hakkını savun kardesim
Çok sağolun bilginiz için şimdi aricam bilmiyordum

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ben iki gün önce doğum yaptım sezaryen evde sancım tuttu doğum sancısı olduğunu bilemedim hastaneye gittiğimde acilen beni ameliyata aldılar bebegide kuveze aldılar kalbi durmuş şimdi durumu nasıl bilmiyorum cuma günü görüşme var lütfen dua edin dualarınıza ihtiyacım var 🙏
Coook geçmiş olsun canım Allahım sana bağışlasın 🙏🙏🙏🙏🙏🙏sağlıkla kuzucuga güç kuvvet sağlık versin inşallah durumu hakkında hastaneyi arayıp bilgi alabilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimciniz olsun hic bir bilgi vermemeleri ve sadece cuma gunu gorusme yapcaz olmaniz bana cok yersiz ve sacma geldi nedemek onca gun aileyi bi haber birakmak Hangi hastanede bebeginiz
Kesinlikle çok saçma yok böyle birşey iki gün önce doğum yapmış daha cuma günü diyorlar kaç gün oluyo terbiyesizler o bir anne yavrusu içerde bilgi vermek zorundasın nasıl beklesin bu kadın kalp durmasının sebebi neydi acaba canım benide kontrol günüm de acil aldılar kalp çok zayıf diye plesentada yaslan ma varmış kordon iki tür boynun da ve bedenine dolanmış bebek oksijensiz kalmisti acaba bu bebekte ki problem neymis ay Allahım sağlıkla kavustursun inşallah 🙏🙏

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Coook geçmiş olsun canım Allahım sana bağışlasın 🙏🙏🙏🙏🙏🙏sağlıkla kuzucuga güç kuvvet sağlık versin inşallah durumu hakkında hastaneyi arayıp bilgi alabilirsin

Kesinlikle çok saçma yok böyle birşey iki gün önce doğum yapmış daha cuma günü diyorlar kaç gün oluyo terbiyesizler o bir anne yavrusu içerde bilgi vermek zorundasın nasıl beklesin bu kadın kalp durmasının sebebi neydi acaba canım benide kontrol günüm de acil aldılar kalp çok zayıf diye plesentada yaslan ma varmış kordon iki tür boynun da ve bedenine dolanmış bebek oksijensiz kalmisti acaba bu bebekte ki problem neymis ay Allahım sağlıkla kavustursun inşallah 🙏🙏
Gerçekten o kadar yüzsüz suratsız doktor var ki devlettedir buda mutlaka insan soru sormaya korkuyo hemen tersliyorlar en iyisi şikayet etmek bu pislikleri😒

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Gerçekten o kadar yüzsüz suratsız doktor var ki devlettedir buda mutlaka insan soru sormaya korkuyo hemen tersliyorlar en iyisi şikayet etmek bu pislikleri😒
Allahım kimsenin başına vermesin çok zor haber alamamak daha zor insanliklari yok insan olsalar bir anne nasıl habersiz bırakılır günlerce Allahım saglik versin yyavruya bir an önce🙏🙏🙏

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Allahım kimsenin başına vermesin çok zor haber alamamak daha zor insanliklari yok insan olsalar bir anne nasıl habersiz bırakılır günlerce Allahım saglik versin yyavruya bir an önce🙏🙏🙏
Amin Allah razı olsun iyi olsun da görüş saatinde göster mezlerse şikayet edcem

İnanın bilmiyorum doğum anında mi kalbi durmuş oncemi bilmiyorum sadece ameliyata almadan önce ultrason da doktor dedi yani kendi aralarında konuşurken bilmiyor neyde soru işareti var dedi hemen ameliyata aldılar sonrası bilinmiyor dediler kalbi durmuş nefes almakta güçlük çekiyor bu kadar

Canımsın sende sağol bişey e ihtiyaç olursa yaz kardeşim bildiğimiz bişey olursa mutlaka yardım ederiz sen yanlız değilsin
Cok tşk her şey için 🙂

Son düzenleme:

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank

Öyle dediler diye bırakıp geldiniz mi ey Allahım afedersiniz de ben ölü de olsa bebeğimi görmeden çıkmam hastaneden tamam zor şeyler bunlar ama hastaneyi ayağa kaldırırım ben şikayet edin böyle saçmalık olmaz

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Benim 19 aylık olan oğlumda doğduktan sonra iki günlükken anne sütünden boğuldu ve yoğun bakıma kaldırılmıştı o zaman tabi korona tavan yapmış durumdaydı daha yeniydi herşey. Yoğun bakım kapısından aldılar kucağımdan ve beş dk sonra kıyafetlerini verdiler ve annesi gel bebeğini bir defa daha gör dedi girdim yanına bir iki dk gösterdiler ve çıkarttılar sonra bir daha çıkacakken aldılar içeri o da bizimki biberondan emmiyormuş doktor boğulma dolayısıyla mi yoksa biberona mı tepki veriyor diye beni çağırdı anneden beslensin demiş benden beslenince birşeyi yokmuş deyip çıkarmışlardı. Ama çok nadir bilgi verdiler yani biz araya tanıdıkları soktuk onlar bilgi verdiler bize sanırım sadece bir kere bilgi vermişti doktor. Şuan da korona dolayısıyla mı bilmiyorum yoğun bakım katına belki hala almıyorlardır bilmiyorum ama çok zor bir durum 😔😔😣😣

Ben iki gün önce doğum yaptım sezaryen evde sancım tuttu doğum sancısı olduğunu bilemedim hastaneye gittiğimde acilen beni ameliyata aldılar bebegide kuveze aldılar kalbi durmuş şimdi durumu nasıl bilmiyorum cuma günü görüşme var lütfen dua edin dualarınıza ihtiyacım var 🙏
Hiçbir bilgi vermediler mi bence hastaneye gidin yada eşiniz gitsin ve gerekirse başhekimliğe kadar gitsin ancak öyle bir bilgiye ulaşır öyle saçmalık var mı bilgi vermek zorundalar öyle bir hakları olamaz bebek senin seni bu derece merakta üzüntüde bırakamazlar 😣😣 çok çok çok üzüldüm canım Allah'ım bebeğini sana bağışlasın inşallah en yakın zamanda sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏🙏😔 Güçlü dur ve hastaneyi arayın gidin gelin mecburlar bir bilgi vermek zorundalar yaa böyle bir eziyet mi olur 😕😕 Allah'ım yardımcınız olsun 🙏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar