Bebeğimin kilolu doğmasını istiyorum😊

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esrakarabaş tarafından oluşturulan Bebeğimin kilolu doğmasını istiyorum😊 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,393 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kilolu doğmasını istiyorum😊
Konbuyu başlatan Esrakarabaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrakarabaş

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
Bende 23 haftalık hamileyim sizin bebeğimiz kilonsu ne kadar o zamanlarda 350 grm normal diye biliyorum ama hergun ceviz fındık fıstık ye canım
21 haftalıkken 370 grmdi.teşekkür ederim onları da yiyorum😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallaha bende 3 kiloyu geçmesin istiyorum ne kadar iri bebek o kadar zor doğum
Orası öyle canım

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kilo aldırmak için ne yapabiliriz neler çok tüketmek lazım😊Şuan 22 haftalık bebeğim
Canım tabikide yemene dikkat etmen önemli ama kilo alsın diyede abartma ben yaptım bu söylenenlerden dünyaları yedim ama bebek almadıktan sonra almıyor 3 kilo doğdu sağlıklı olsunlar yeter doğduktan sonra zaten kilo alıyorlar.

Esrakarabaş

Kayıtlı Üye
rank
valla canım ben kaşar peyniri ve muzu bol bol yedim bebeğimde 3.530 gram doğdu
Teşekkür ederim 🙂

Çok kilolu iyi bir şey değil ki senşn için demiyorum ama toplum olarak kilolu olan iyi zayıf olan biraz kötü gibi algılanıyor canı içinde olsun da doğduktan sonra da alır inşallah
Orası öyle sağlıklı olsunda inşallah

Çok kilolu iyi bir şey değil ki senşn için demiyorum ama toplum olarak kilolu olan iyi zayıf olan biraz kötü gibi algılanıyor canı içinde olsun da doğduktan sonra da alır inşallah
Canım tabikide yemene dikkat etmen önemli ama kilo alsın diyede abartma ben yaptım bu söylenenlerden dünyaları yedim ama bebek almadıktan sonra almıyor 3 kilo doğdu sağlıklı olsunlar yeter doğduktan sonra zaten kilo alıyorlar.
Haklısın bünye meselesi bende almam hiç 🙂 sağlıkla doğsun inşallah

Haklısın bünye meselesi bende almam hiç 🙂 sağlıkla doğsun inşallah
Kemik suyu diye duymuştum
Teşekkür ederim 🙂

N

Nalan

Guest
Kilo aldırmak için ne yapabiliriz neler çok tüketmek lazım😊Şuan 22 haftalık bebeğim
Az ve sık yemek bebeğin gelişimini olumlu etkiliyor diye okumuştum bir kitapta. Birden çok yediğin zaman anne kilo alıyor daha çok, az ve sık yediğin zaman ise anne alıyor evet ama bebek de kilo alıyor. 22. Hafta kontrolümde 587gr'dı bebeğim. Dr'un verdiği diyet listesini uygulamaya çalışıyorum en başından beri. Gönlünce olsun her şey :)

İlknurnur

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 36 haftalıkken gittim en son 3.kilo dedi bebeğin gelişimi güzel bir hafta önden gidiyor dedi doktor. Ne yiyorsun dersen yemekle pek aram yok bir tabağı bile zor bitiriyorum ama sürekli şeftali ve nektarı yiyorum günde 5 6 tane rahat yiyorum eşimin zoruyla da günde 2 sefer muz yiyorum muzu pek sevmem ama eşimi kırmak istemiyorum bunlarla alakası var mı bilmiyorum ama ilk oğlumda yemeğe daha düşündüm meyve yemiyordum 3 kilo doğdu bunu 3.500 4 arası bekliyorum 😊

Tüm sayfalar yüklendi.