Bebeğimin Kilosu Az Önerisi Olan Hamiş Anneler?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Mltp tarafından oluşturulan Bebeğimin Kilosu Az Önerisi Olan Hamiş Anneler? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,913 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin Kilosu Az Önerisi Olan Hamiş Anneler?
Konbuyu başlatan Zeynep Mltp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Zeynep Mltp

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar, 37+2 haftalık gebeyim. Dr. Kontrolüm de bebiş 2.600 kg olduğunu ve yeterince kilo alamadığını bol bol karbonhidrat tüketmemi ve dinlenmemi söyledi. Doğuma çok az kaldı. Haftaya yine kontrolüm var. Ne yapsam bebişe kilo aldırabilirim. Acil yardım...

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar, 37+2 haftalık gebeyim. Dr. Kontrolüm de bebiş 2.600 kg olduğunu ve yeterince kilo alamadığını bol bol karbonhidrat tüketmemi ve dinlenmemi söyledi. Doğuma çok az kaldı. Haftaya yine kontrolüm var. Ne yapsam bebişe kilo aldırabilirim. Acil yardım...
Canım bayadır havuç suyu içiyordum, içine elma portakal felanda atıyordum tabi, gece yatarken ballı süt içtim, karbonhidrat şeker tüketen bi insan olmadım, öğlenleri 1 kase yoğurt yedim ekstra bişi yapmadım açıkcası 37.haftada 3200 gelmişti kilosu. Bide böyle denesen nasıl olur acaba🤷‍♀️

HTgoncaa

Kayıtlı Üye
rank
Taze sebze meyve ve meyve sulari tuket bakliyatli sulu yemekler ye ve muz ozellikle cok guzel kilo aldiriyo

Zeynep Mltp

Kayıtlı Üye
rank
Canım bayadır havuç suyu içiyordum, içine elma portakal felanda atıyordum tabi, gece yatarken ballı süt içtim, karbonhidrat şeker tüketen bi insan olmadım, öğlenleri 1 kase yoğurt yedim ekstra bişi yapmadım açıkcası 37.haftada 3200 gelmişti kilosu. Bide böyle denesen nasıl olur acaba🤷‍♀️
10 günüm kaldı doğuma inşallah kilo aldırabilirim havuç suyunu deneyeceğim hiç havuç suyu denemedim ama meyve ve yemek öğünlerime çok dikkat ediyorum aslında. Maşallah bebişin in kilosu çok güzel 🌼
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Taze sebze meyve ve meyve sulari tuket bakliyatli sulu yemekler ye ve muz ozellikle cok guzel kilo aldiriyo
Öğünlerime çok dikkat ediyorum meyve sebze yemek ara öğün ama bende anlamadım 🙄

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Tahin pekmez muz ve kuruyemisler yiyebilirsin

melolem

Kayıtlı Üye
rank
ben pekmez yerdim bazen ultrason yanlıs ölçüyor bu arada bence düşük değil bana en son 3000 dedi 3700 doğdu 4 gün sonra 39 haftalktm bebk kızsa biraz daha düşük oluyor önemli olan sağlıklı olması bnm kilolu dogan cocugum şimdi zapzayıp görümcem 2.5 kilo doğurdu bizimkinin iki katı:) sağlıklı olsun takmayın

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Saglıklı olsunda kilosuna takılmayın bence ultrason da her zaman kesin cıkmıyor onemli olan dogduktan sonra iyi beslenmesi ceviz badem bunları tuketın dogumdan sonra sut yapan besinler bunlar birde ilk hamılelıgınızse eger kilosu az olursa dogum daha kolay olur

Zeynep Mltp

Kayıtlı Üye
rank
ben pekmez yerdim bazen ultrason yanlıs ölçüyor bu arada bence düşük değil bana en son 3000 dedi 3700 doğdu 4 gün sonra 39 haftalktm bebk kızsa biraz daha düşük oluyor önemli olan sağlıklı olması bnm kilolu dogan cocugum şimdi zapzayıp görümcem 2.5 kilo doğurdu bizimkinin iki katı:) sağlıklı olsun takmayın
Canım inanırmısın bian morelim düzeldi. Evet cinsiyeti kız tabi ki haklısın sağlıklı olsun gerisi teferruat

Saglıklı olsunda kilosuna takılmayın bence ultrason da her zaman kesin cıkmıyor onemli olan dogduktan sonra iyi beslenmesi ceviz badem bunları tuketın dogumdan sonra sut yapan besinler bunlar birde ilk hamılelıgınızse eger kilosu az olursa dogum daha kolay olur
Evet canım haklısın. 2. Hamileliğim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım inanırmısın bian morelim düzeldi. Evet cinsiyeti kız tabi ki haklısın sağlıklı olsun gerisi teferruat

Evet canım haklısın. 2. Hamileliğim
Doguma bırsey kalmamıs zaten bu haftalarda kilo almaz pek bebek stres yapma kendine banada 2800 dedi 38 haftalıkken 3500 dogdu

Tüm sayfalar yüklendi.