Bebeğimin Kilosu Az Önerisi Olan Hamiş Anneler?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Mltp tarafından oluşturulan Bebeğimin Kilosu Az Önerisi Olan Hamiş Anneler? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,913 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin Kilosu Az Önerisi Olan Hamiş Anneler?
Konbuyu başlatan Zeynep Mltp
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Kağan Kocatepe isminde bir doktor var onun bu konuyla ilgili videosunu izlemenizi tavsiye ederim her bebek kendine özgü genetik yapısı ile ana rahminde oluştugu ilk anda kaç kilo olabileceği bellidir yapısal bir durumdur sizin ne yediğinize çok bağlı değildir şeklinde konuşuyor bebeğiniz saglikla dünyaya gelsin de inşallah kiloyu doğduktan sonra da alır siz kendinizi üzmeyin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üstelik kilosu da haftasına göre çok düşük sayılmaz

Zeynep Mltp

Kayıtlı Üye
rank
Kağan Kocatepe isminde bir doktor var onun bu konuyla ilgili videosunu izlemenizi tavsiye ederim her bebek kendine özgü genetik yapısı ile ana rahminde oluştugu ilk anda kaç kilo olabileceği bellidir yapısal bir durumdur sizin ne yediğinize çok bağlı değildir şeklinde konuşuyor bebeğiniz saglikla dünyaya gelsin de inşallah kiloyu doğduktan sonra da alır siz kendinizi üzmeyin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üstelik kilosu da haftasına göre çok düşük sayılmaz
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Böyle yorumları okudukça biraz da olsa içim rahatlıyor 🙏🥰 o Dr. Bir kaç videosunu izlemiştim. Onuda izleyeceğim

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar, 37+2 haftalık gebeyim. Dr. Kontrolüm de bebiş 2.600 kg olduğunu ve yeterince kilo alamadığını bol bol karbonhidrat tüketmemi ve dinlenmemi söyledi. Doğuma çok az kaldı. Haftaya yine kontrolüm var. Ne yapsam bebişe kilo aldırabilirim. Acil yardım...
Canm bn yatmadan ballı süt içiyodum

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar, 37+2 haftalık gebeyim. Dr. Kontrolüm de bebiş 2.600 kg olduğunu ve yeterince kilo alamadığını bol bol karbonhidrat tüketmemi ve dinlenmemi söyledi. Doğuma çok az kaldı. Haftaya yine kontrolüm var. Ne yapsam bebişe kilo aldırabilirim. Acil yardım...
Ben çok farklı birşey söyleyeceğim ben ilk oğlumda doktor bebek zayıf sen yemiyorsun diye hastaneye yatırdı bana sürekli serum verdiler ben siştim bebek 3 kilo doğdu ve cidden yemek yemeyen biriydim. İkinci oğlumda hastaneye pek gitmedim daha ziyade meyve sebze tüketiyordum hatta insanlar bebek çok zayıf olcak yemek ye diyorlardı ve oğlum 4 kilo doğdu ve yine üçüncü oğlum da aynı şekilde çok aşırı yemek yemeyen ve o kadar az yemek yerdim ki sürekli tansiyonum düşer bayılırdım ve oğlum 3880 gram doğdu bence yenilen yemekle pek alakası yok stres yapma germe kendini 😊 ama haşlanmış yumurta, kaşar peynir meyve sebze bunları tüket, çay ve paketli ürünlerden uzak dur bence sıkıntı çıkmaz çünkü bebekler son haftalarda hızla kilo almaya başlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.