Bebeğimin kulak arkasında şişlik bu durumu yaşayan var mı ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin kulak arkasında şişlik bu durumu yaşayan var mı ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,931 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kulak arkasında şişlik bu durumu yaşayan var mı ?
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğimin kulağının arkasında bir şişkinlik var dün gördüm deri altında dokununca hissediliyordu, ama bugün bakınca dışardan görülüyor ( dokununca ağrı hissetmiyor). Aynısını yaşayan varmı yada ne olabilir bilen var mı endişelendim açıkçası yarına kadar dursun olmazsa doktora götürecem😔
Geçmiş olsun canım ne olur ne olmaz diye Dr a göster bence de

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Geçmiş olsun abla ama eğer o kadar gözle görülen bir duruma geldi ise götür Derim bahsettiğin şey lenf bezleri normalde insan vücudunda çıkan doğal şeyler ve genellikle çenemiz vs agridigi zaman çene altında kulak arkasında çıkar buldunugu başka yerlerde vardır ama ben şuan 20 yaşındayım bundan 5 yıl önce aynı lenf bezi şişmesi yaşadım doktorum şuan çok büyük değiller en azından gözle görülmüyor dedi eğer büyürse gel göz görülür halde ise diye sıkıntı çıkarıyor ve küçük kuzenim 3 4 yaşında aynı lenf bezi şişmesi yüzünden hastanede yattı tedavi gördü onkolojide bir süre şükür şuan iyi ama ihmal etme derim. inşallah yine ciddi bir şey değildir. Tekrardan geçmiş olsun
Bugün düne nazaran daha iyi şişkinlik biraz dinmiş ama var daha . Randevu aldık götürecez bakalım kuzum 😉 (bu arada bende 20 yaşındayım canım 🤣)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım ne olur ne olmaz diye Dr a göster bence de
Teşekkür ederim canım . Randevu aldık götürecez

Ondandır o zaman canım götür bence sende, doktorda aynısını soruyor hastalandı mı diye bana direk onu sordu kendiliğinden kaybolurmus o yavas yavas kulagının arkasından ki gitti ama boynunda kucuk hala var canım
Anladım canım sağol 🤗

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bugün düne nazaran daha iyi şişkinlik biraz dinmiş ama var daha . Randevu aldık götürecez bakalım kuzum 😉 (bu arada bende 20 yaşındayım canım 🤣)

Teşekkür ederim canım . Randevu aldık götürecez

Anladım canım sağol 🤗
Mariya senin oglun ne zaman dogdu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyi şükür ya azalsın şişlik diğer türlü iyi değil çünkü biz az çekmedik o lanet lenf yüzünden..( 🤭🤭Benden büyüksündür diye tahmin ederek abla demiştim kusura bakma 🥰)

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İyi şükür ya azalsın şişlik diğer türlü iyi değil çünkü biz az çekmedik o lanet lenf yüzünden..( 🤭🤭Benden büyüksündür diye tahmin ederek abla demiştim kusura bakma 🥰)
Sağol canım aynn ya insanın aklına bir sürü şey geliyor sana çok geçmiş olsun. Sorun yok canım 😉🤗

Mariya senin oglun ne zaman dogdu
27 Haziran'da doğdu canım. Şuan tam altı aylık.

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende gorur gormez hemen acile goturdum canım sonra aile hekime gosterdım sonra cocuk doktora İcim rahat etti 🤗😄

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aralarında tam 1 hafta var o zaman canım 😄 kac kilo ali
Ciddimi yaşıtlar desene 😍 geçen hafta rahatsızdı götürdük orda tartıldı 8 kilo 400 Gr canım. Senin bebişinin ismi ne canım sizinki kaç kilo

Bende gorur gormez hemen acile goturdum canım sonra aile hekime gosterdım sonra cocuk doktora İcim rahat etti 🤗😄
İçinin rahat etmesi uzun sürmüş canım 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.