Sorum var Bebegimle ilgili iki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rabia2712 tarafından oluşturulan Bebegimle ilgili iki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 688 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimle ilgili iki
Konbuyu başlatan rabia2712
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

rabia2712

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 20haftalik hamileyim bebeğimin haraketlerini hissedemiyorum ilk hamileligim doktora sordum sıkıntı yok dedi 5aydan sonra hareket eder dedi ama içim rahat değil benim gibi olan varmı yada bebeği geç hareket eden varsa lütfen cevap verirmisiniz endişeliyim

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben 20haftalik hamileyim bebeğimin haraketlerini hissedemiyorum ilk hamileligim doktora sordum sıkıntı yok dedi 5aydan sonra hareket eder dedi ama içim rahat değil benim gibi olan varmı yada bebeği geç hareket eden varsa lütfen cevap verirmisiniz endişeliyim
Merhaba kuzum sıkma canını 22de hissedrsin insana göre deyişir korkma. Kontirulde bakdında çochk iyise korkma

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım hiç sıkma canını ilerleyen haftalarda muhakkak ki yavaştan hissedeceksin ilk gebelikmiş hem de bir de her hamilelik bir olmayabiliyor Hani kimi gebe erken hissedebilir kimi gebe geç hissedebilir O yüzden hiç canını sıkma doktorunda bir sorun olmadığını Zaten söylemiş içim ferah olsun

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkma bende çok geç hissettim hareketlerini 5.ayda ilk hareketini hissetmiştim bunun için hiç endişe etme bende senin gibi yapmıştım korkulacak bişey yok bunda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hiç korkma canım bu hissetme olayı 24. Haftaya kadar sürebiliyor en geç 24. Haftada hissedersin endişe etme

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende 20+4 haftalık 4 .gebelik bı kaç kez tek hissettim daha küçük olduğu için normaldir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar