Bebegimle ilgili sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulcan Abdullah tarafından oluşturulan Bebegimle ilgili sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,237 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegimle ilgili sorum var
Konbuyu başlatan Gulcan Abdullah
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar be henuz 11 haftalik hamileyim cinsiyeti bilinmiyor. Ancak ben ufak tefek hareketler hiss ediyorum bu tekme ola bilirmi. Hani derler ya kiz çoçugu erken hareket eder

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar be henuz 11 haftalik hamileyim cinsiyeti bilinmiyor. Ancak ben ufak tefek hareketler hiss ediyorum bu tekme ola bilirmi. Hani derler ya kiz çoçugu erken hareket eder
Daha çok erken canım doktora böyle söylesen kesin sana bagirsaklarinin hareketi o derdi ama sunuda soyliyim erkek çocuk daha erken hareketlenir derler ama buda çok erken daha bebek hareketleri degildir

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gülcan canım bebek 20hafta da tekme atınca hissediyorsun canım daha çok küçük bebeğin hayırlı uğurlu olsun ❤️

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank

...

Moderator
Mod
rank
İlk hamilelikse 20 haftalarda hissediliyor tekmeleri canım.Ama ikinci veya daha çoksa erkende hissedilebilir.Ben 5. Hamileliğimde 13 haftalık hissettim.ilk hamileliğimde 20 haftada hissetmiştim.Hemde zayıftım.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar