Bebegın 3 hafta önde olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma_27 tarafından oluşturulan Bebegın 3 hafta önde olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 604 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegın 3 hafta önde olması
Konbuyu başlatan Fatma_27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alimelike

Fatma_27

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadasları 4 aylık hamileyim ve doktor 3 hafta onde oldugumu soyledi bıde kalsiyum hastasıyım ilk oglum da kalsiyum hastası oldugumu bilmıyor dum oglum olduktan 3 ay sonra beyın kanaması gecırdım ve cok korkuyorum cunku kalsiyumum hayla dusuk

Alimelike

Kayıtlı Üye
rank
Slm arkadasları 4 aylık hamileyim ve doktor 3 hafta onde oldugumu soyledi bıde kalsiyum hastasıyım ilk oglum da kalsiyum hastası oldugumu bilmıyor dum oglum olduktan 3 ay sonra beyın kanaması gecırdım ve cok korkuyorum cunku kalsiyumum hayla dusuk
Doktor sana bunun icin yemen gerekeni soylemedi mi yada ilac falan sende intrnetten bak kalsiyum hangi yiyeceklerde varsa onlari tuketmeye calis canim

Fatma_27

Kayıtlı Üye
rank
Doktor sana bunun icin yemen gerekeni soylemedi mi yada ilac falan sende intrnetten bak kalsiyum hangi yiyeceklerde varsa onlari tuketmeye calis canim
Ben 5 senedır tedavi görüyorum tiroid bezım olmadıgı ıcın kalsiyum dusuklugum oluyo yogurt bamba ıspanak ve kalsiyum ilaçlari mecburiyeten kullanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar