Sorum var Bebegin asagi inmesi

• Konbuyu başlatan Deniz dunlup
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Deniz dunlup tarafından oluşturulan Bebegin asagi inmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 225 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin asagi inmesi
Konbuyu başlatan Deniz dunlup
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 çocuk Annesi
D

Deniz dunlup

Guest
35+6 dayım sancilarim vuruyo bebek aşağı inmiş dedi doktor . Akciger gelistirici igne vurdu . Bebegi aşağıya duscek gibi hissediyorum. Nekadar daha durur sizce asagi inince kizlar .kuvezde kalsın istemiyorum:/

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
35+6 dayım sancilarim vuruyo bebek aşağı inmiş dedi doktor . Akciger gelistirici igne vurdu . Bebegi aşağıya duscek gibi hissediyorum. Nekadar daha durur sizce asagi inince kizlar .kuvezde kalsın istemiyorum:/
Ben daha 32 haftalıkken bebek aşağıda dediler ama benim kızım 40.haftaya kadar doğmadı ondan sonra suyum bitince ve kakasını yapınca acil sezeryana alındım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Sağlıkla inşallah kucağına almayı nasip etsin rabbim❤️🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum dikkat et kendine mümkün olduğunca dinlenmeye çalış

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm ınsallah zamanında dogurursun cok stres yapma zaten 2 hafta daha dursa miadını doldurmus olur kuveze gerek kalmaz,ben de kızımda cok Cıktı cıkacak gıbı hıssedıyodum ama 40 haftasını doldurdu dogdu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar