Sorum var Bebeğin eşi aşağıda olup yukarı ne zaman çıkar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses annesi01 tarafından oluşturulan Bebeğin eşi aşağıda olup yukarı ne zaman çıkar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 244 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin eşi aşağıda olup yukarı ne zaman çıkar
Konbuyu başlatan 2 prenses annesi01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

2 prenses annesi01

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar benim hamileliğin basından belli kanamalarım vardı kaç doktora gittim bebeğin etrafında kanama var dendi aşırı geliyordu pıhtı şeklinde düşerdi sonra dayanamadım özele gittim bebeğin esi aşağıda dendi kanamaların ondan dendi sadece progestan verdiler başka bişey kullanmıyorum hani ne zamana kadar kullanacam dedim hep dedi hani kaç haftalıktan sonra yukarı çıkar ve böyle olup sağlıklı bi şekilde doğuran varmı 14+3 olduk çok şükür

Çözüm
Merhaba kızlar benim hamileliğin basından belli kanamalarım vardı kaç doktora gittim bebeğin etrafında kanama var dendi aşırı geliyordu pıhtı şeklinde düşerdi sonra dayanamadım özele gittim bebeğin esi aşağıda dendi kanamaların ondan dendi sadece progestan verdiler başka bişey kullanmıyorum hani ne zamana kadar kullanacam dedim hep dedi hani kaç haftalıktan sonra yukarı çıkar ve böyle olup sağlıklı bi şekilde doğuran varmı 14+3 olduk çok şükür
Canım bende aynı durumdayim bebeğim in eşi aşağıda dedi doktor ama o normal zamanla çıkar demişti progestan verdi birde ayaklarını yukarı kaldır dinlen baş aşağıya yat cnm ilaçlarını da aksatma inşallah birşey olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim ikinci gebeliğim canım 21+5 günlük gebeyim miniğim hala aşağıda oğlumda nerdeyse 25. Haffaya ladar hep kasıklarımdsydı sonra yukarı çıkmıştı.

2 prenses annesi01

Kayıtlı Üye
rank
Benim ikinci gebeliğim canım 21+5 günlük gebeyim miniğim hala aşağıda oğlumda nerdeyse 25. Haffaya ladar hep kasıklarımdsydı sonra yukarı çıkmıştı.
İlaç falan kullandınızmı benmde kasık ağrılarım çok oluyor bebeği sağ tarafımda hissediyorum bir yerde toplanmış eşi aşağıda hissediyorum yürüdüm mü baya ağrıyor.. kanamalarınız varmıydı canm ben ilacı kullanmadım mı kanama geliyor kullandım mı afedersin siyah akıntı seklinde

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende aynı durumdayim bebeğim in eşi aşağıda dedi doktor ama o normal zamanla çıkar demişti progestan verdi birde ayaklarını yukarı kaldır dinlen baş aşağıya yat cnm ilaçlarını da aksatma inşallah birşey olmaz

Çözüm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlaç falan kullandınızmı benmde kasık ağrılarım çok oluyor bebeği sağ tarafımda hissediyorum bir yerde toplanmış eşi aşağıda hissediyorum yürüdüm mü baya ağrıyor.. kanamalarınız varmıydı canm ben ilacı kullanmadım mı kanama geliyor kullandım mı afedersin siyah akıntı seklinde
İlk oğlumda vardı canım hatta 27. Haftada erken doğum riski bişe oluştu 10 hafta resmen yattım evde. Ve progestan kullandım. Ama bu bebeğimde kanama vs yok şükür ama ağrı çok olugor karnımın altını tutmasam düşecek gibi hissediyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar