Bebegin esi asagida

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Bebegin esi asagida başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin esi asagida
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Bu durumu yasayan war mi kizlar ne gibi onlemler aldiniz mesela yada neleri yapmaktan kacindiniz fikir werir misiniz 😱🙏

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Dahha çok dinlenmek çünkü kanama olabilir, yukarı çıkma ihtimalo var 30 haftaya kaadar ama benim aşağıda kaldı çıkmadı ,benim önerim ağır iş yapma çok ayakta kalma daha çok isturat et

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Dahha çok dinlenmek çünkü kanama olabilir, yukarı çıkma ihtimalo var 30 haftaya kaadar ama benim aşağıda kaldı çıkmadı ,benim önerim ağır iş yapma çok ayakta kalma daha çok isturat et
Kontrol disinda yerimden kalkmiyorum 17 haftamdayim canim arabaya binmek sakincali mi sence

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Bu durumu yasayan war mi kizlar ne gibi onlemler aldiniz mesela yada neleri yapmaktan kacindiniz fikir werir misiniz 😱🙏
Kaç haftalıksin canim kusukse yukarı çıkma şansı var bende de vardı ama yukarı çıktı o süreçte ayakta çok durma dedi doktorum ilişkide problem yok dedi ama ben onu da yapmadım korkudan bol bol dinlen uzan duzeliyo korkma olduki düzelmedi sezeryan oluyorsun bebeği etkilemiyor korkma

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kontrol disinda yerimden kalkmiyorum 17 haftamdayim canim arabaya binmek sakincali mi sence
Valla cnm. Bana doktor arabayla uzun yolculuk önermiyo ,bende kontrole gidip geliyorum sadece onun dışında biyeri gitmiyorum , senin vaktin var plasenta yukarı cıkabilir sen dikatlı ol kendimi çok yorma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ilişki yasak bu durumda çûnku erken doğum riski olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.