Sorum var Bebeğin bağırsağından kan gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanmtutenk tarafından oluşturulan Bebeğin bağırsağından kan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin bağırsağından kan gelmesi
Konbuyu başlatan Hanmtutenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltimin kızı 3 buçuk aylık. 15 gündür yatırılmış bağırsaklarindan kan geliyor bezi hep kan oluyor. Alerji denildi , mamayı değiştirdiler ama bir değişiklik yok. Bütün damarları serum ve kan almaktan patlamış serumda alamıyor ne olur dua edin

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar eltimin kızı 3 buçuk aylık. 15 gündür yatırılmış bağırsaklarindan kan geliyor bezi hep kan oluyor. Alerji denildi , mamayı değiştirdiler ama bir değişiklik yok. Bütün damarları serum ve kan almaktan patlamış serumda alamıyor ne olur dua edin
Çok geçmiş olsun kuzuya rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Anne sütü içiyorsa annenin diyete girmesi gerekiyor. Propolis damla ve alerji için bağırsak düzenleyici hap veriliyor. Benim bebeğimdede var alerji

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kıyamam ya çok üzüldüm kuzum ya rabbim şifalar versin inşallah niye olduğunu bulamamışlarmi peki

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Kıyamam ya çok üzüldüm kuzum ya rabbim şifalar versin inşallah niye olduğunu bulamamışlarmi peki
Yok sebebi belli değil Erzuruma sevk edildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anne sütü içiyorsa annenin diyete girmesi gerekiyor. Propolis damla ve alerji için bağırsak düzenleyici hap veriliyor. Benim bebeğimdede var alerji
Bu kanamaya sebep oluyor mu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yok sebebi belli değil Erzuruma sevk edildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu kanamaya sebep oluyor mu
Evet canım bağırsaklarındaki gaz çıkmayıp bağırsaklarını aşındırdığı için kanama görülebiliyormuş. Benim bebeğimdede kakasında kan oluyor. Sadece mama kullanıyorsa geçer ama anneyide emiyorsa annenin çok dikkat etmesi gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar