Sorum var Bebeğin büyütülmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğin büyütülmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin büyütülmesi
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yok canım şükür doğumda geldi 1 hafta baktı bize yine hakkını inkar edip kalbini kiramam öyle böyle idare ediyoruz şükür
Aynen canım Allah razı olsun ondan ben tek basimaydim kayınvalidem iki dogumumdada konyadaydi 🥺🥺ama bunda inşallah Diyarbakır da olacak

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Aynen canım Allah razı olsun ondan ben tek basimaydim kayınvalidem iki dogumumdada konyadaydi 🥺🥺ama bunda inşallah Diyarbakır da olacak
İnşallah canım Allah'ın izniyle hayırla al bebişini kucağına birinin yardımcı olması lazım bebeklerin küçük ağrın sancın zor olur inşallah yanında olur sende kolaylıkla atlatırsin

rank
İnşallah canım Allah'ın izniyle hayırla al bebişini kucağına birinin yardımcı olması lazım bebeklerin küçük ağrın sancın zor olur inşallah yanında olur sende kolaylıkla atlatırsin
İnşallah inşallah kimsem yok zaten onlardan başka onlarda olmasa kafayı yerim

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank

rank

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Vefat mi ettiler cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem babam ablallarim shepsi sadece bir kardeşim ile gizli konuşuyorum abimde 3 yıl önce vefat etti tek abimdi🥺
Evet canım hemde biz küçük yastayken vefat ettiler ama sağ olsalardı nefes aldıklarını bilseydim herşeyimi verirdim ne sorunun var bilmiyorum ama kıymetlerini yokken anlama varken anla gidince geri dönüş yok keskeler için hiç zaman yok

rank
Evet canım hemde biz küçük yastayken vefat ettiler ama sağ olsalardı nefes aldıklarını bilseydim herşeyimi verirdim ne sorunun var bilmiyorum ama kıymetlerini yokken anlama varken anla gidince geri dönüş yok keskeler için hiç zaman yok
Canım benim ailem var ama yok hiçbir Zaman benim arkamda olmadılar bir oyke bir böyleler babam benim arkamdan ne kötü laflar. Etmiş duydum asla konuşmam yani ölse bile mezarına gitmem başın sağolsun bu arada çok üzüldüm🥺🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar