Sorum var Bebeğin büyütülmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Bebeğin büyütülmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 518 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin büyütülmesi
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Didem ikra

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaynanam hep tepemde bunu yap şunu yap bebekle ilgili şeyler işte beni çok darliyor söyledikleri de çok mantıksız kendi bildiğimi okuyunca sataşıyor lohusa halimle beynimi çok yoruyor geçen sen bir şey bilmiyorsun seni niye dinleyeyim dedim artık oraya kadar geldi iş siz olsanız ne yapardınız ben yanlışımla dogrumla kızımı büyütmekten yanayım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar kaynanam hep tepemde bunu yap şunu yap bebekle ilgili şeyler işte beni çok darliyor söyledikleri de çok mantıksız kendi bildiğimi okuyunca sataşıyor lohusa halimle beynimi çok yoruyor geçen sen bir şey bilmiyorsun seni niye dinleyeyim dedim artık oraya kadar geldi iş siz olsanız ne yapardınız ben yanlışımla dogrumla kızımı büyütmekten yanayım
Kesinlikle kuzum yanlışsa da sej bileceksin yapa yapa dogruyuda bu kaynana sifatindakiler cok sey hak ediyorlarda işte sen kendi bikdiginden şaşma ve bebeginle ilgili ne yapacaksanda kimseyi karistirma lafini asla cekme Rabbimde sabir versin sana canım 🤲🙏

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ben kimseyi çekmem valla catlarimm laf sokarım duramam

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
En doğrusu o zaten canım kimseye fırsat verme bebeğinin sana ihtiyacı var kimseye değil Kaynanalar hep aynı degismiyo maalesef ki bizimkide her gün sabah akşam teftişe gelir teftiş müdürü kızım ağlar kucagimdan alır susturmaya çalışır yani huyları böyle kendileri hiç hata yapmamış gibi davranır lohusa halinle hiç kendine sıkıntı yapma en doğrusunu ben bilirim de geç yada çok meraklisin doğur bı daha de kimseye söz hakkı verme o bebek senin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi yapmışsın kuzum

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
En doğrusu o zaten canım kimseye fırsat verme bebeğinin sana ihtiyacı var kimseye değil Kaynanalar hep aynı degismiyo maalesef ki bizimkide her gün sabah akşam teftişe gelir teftiş müdürü kızım ağlar kucagimdan alır susturmaya çalışır yani huyları böyle kendileri hiç hata yapmamış gibi davranır lohusa halinle hiç kendine sıkıntı yapma en doğrusunu ben bilirim de geç yada çok meraklisin doğur bı daha de kimseye söz hakkı verme o bebek senin
Benim kayınvalidem çok iyi biri melek desek yeridir hepsi aynı değil maalesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar