Sorum var Bebeğın cinsiyyetine üzülenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde baby mom tarafından oluşturulan Bebeğın cinsiyyetine üzülenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,417 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğın cinsiyyetine üzülenler
Konbuyu başlatan baby mom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bir gün vurucam yüzüne onu da zamanını bekliyorum.kendinin de iki kizi var.kizlarının da iki kizi var.bir ben batıyorum sanki.gelinim ya ondandır sanki kendi erkek
Allahın cezası hiç umursama rabbim görüuor hepsini canım. Bak oda rabbime istekleri için nasıl şirk koşuyorsa ona erkek torun vermemiş . Ama anlayana

deneyimlianne

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar.Bu gun kontrolum vardi gittim doktor bebek kıza benziyor 70%dedi bu arada henüz küçük 12+4 haftalık.kayinvalidem aradı beni sora dedim kız öyle üzüldü ki sanki kabahat bir iş "yapma yaaa" dedi😒.evde de bir kızım var 3yaşında.Oğlan diye hesaplatmışdı kendisinden,zannediyorduki erkek olucak hatta kendini o kadar inandirmişdı ki..bende o zaman çocuğu sana göstermeyiz dedim gülerek.kalbim çok kırıldı,belli etmedim yalniz.Bizim için fark etmez zaten Şükür kızlarıma eli ayağı sağlıklı olsun diyoruz hep..neden böyle kaynanalar?hep erkek torun meraklısı😑sizde durum nasıl olmuşdu tepkiler nasıldı?
Rabbim öyle uygun görmüş ve ona öyle şekil vermiş.Rabbimin verdiğine kusur bulunmaz.Sağlıklıysa gerisi bahane.Ha kızın olmuş ha oğlun olmuş.Boşver ,sen Rabbime şükret.Ne güzel iki bacın olacak dertleşecek...

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
Yani ne fark ediyorki anlamiyorum.Kiz cocugu senin değil diyorlar hep.Yani oglunun da karşisina iyi bir kiz cikmayinca zaten ogul da senin olmuyorki ya senden koparirsa oglunu.hic oyle dusunen yokki yalniz kizlar evlenib gidiyor evde dusunuyorlar...Aksine anneye babaya can yandiran hep kiz evlatlari (istisnalarin dışında)biz 4kardesiz 3kiz bir erkek,erkek kardesimden cok biz kizlar ariyoruz hep anne babamizi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayinvalidem de hep soyler" anneye kalan kız"diye ama işte istiyorki soyları devam etsin..Cok matah bir soylari var sanki,kraliyet soyu sanarsin..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yani ne fark ediyorki anlamiyorum.Kiz cocugu senin değil diyorlar hep.Yani oglunun da karşisina iyi bir kiz cikmayinca zaten ogul da senin olmuyorki ya senden koparirsa oglunu.hic oyle dusunen yokki yalniz kizlar evlenib gidiyor evde dusunuyorlar...Aksine anneye babaya can yandiran hep kiz evlatlari (istisnalarin dışında)biz 4kardesiz 3kiz bir erkek,erkek kardesimden cok biz kizlar ariyoruz hep anne babamizi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayinvalidem de hep soyler" anneye kalan kız"diye ama işte istiyorki soyları devam etsin..Cok matah bir soylari var sanki,kraliyet soyu sanarsin..
Soylafı devam etsin ne kadar iğrenç bir cümle ya 🤦🏻‍♀️. İlla soy erkek evlat olunca mı devam edecek hadi oldu dyelim hasta doğdu ileri de evlenecek şekilde değil o zaman ne yapacaklar. Kayınvalideni anlamak zor evlat erkek olsun olsun diyr diretirken rabbim bir verir bakıma muhtaç o zaman mı ah vah deyip dizini dövecek

baby mom

Kayıtlı Üye
rank
İ
Soylafı devam etsin ne kadar iğrenç bir cümle ya 🤦🏻‍♀️. İlla soy erkek evlat olunca mı devam edecek hadi oldu dyelim hasta doğdu ileri de evlenecek şekilde değil o zaman ne yapacaklar. Kayınvalideni anlamak zor evlat erkek olsun olsun diyr diretirken rabbim bir verir bakıma muhtaç o zaman mı ah vah deyip dizini dövecek
İşte onu bir anlasa zaten bu tur düşüncelere kapılmaz.Aldırmamaya çalışıyorum zaten ama işte bazen böyle davranis konuşma şekli insani sinir stres yapıyor..

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Malesef hepsi öyle düşünüyor dizilerde bile görüyoruq soyari erkek uzatir diyorlar kizlar olmasa erkek nerden olur onu anlamazdar ama

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Bebeyin erkek kz olması esinize baglı yani kadnlarlık diyil sende o kaynana soyleki senin oglundan benlik bir shey yok ya onun hasretinde olanlar

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim görümcem de bi yıllık evli bebeğin cinsiyetini öğrenmek için doktora gitmişler doktor kız demiş kaynanası aramış nedir cinsiyeti demiş buda kız deyince telefonu suratına kapatmış ve kaç gün hiç konuşmamız 🥴😏ne tuhaf insanlar var ya daha ilk bebeği bırakmadı kadın sevincini yaşasın 😏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benim görümcem de bi yıllık evli bebeğin cinsiyetini öğrenmek için doktora gitmişler doktor kız demiş kaynanası aramış nedir cinsiyeti demiş buda kız deyince telefonu suratına kapatmış ve kaç gün hiç konuşmamız 🥴😏ne tuhaf insanlar var ya daha ilk bebeği bırakmadı kadın sevincini yaşasın 😏
Ben senin görümcenin yerinde olsam yüzlerime bakmam çok ciddiyim . Gelinin suratına kapatacağına o zaman oğlunun yüüzne kapatsın hatta mümkünse cephe alıp neden kız diye oğluna gelinine kızacak yere rabbime cephe alsın bak baklım ne oluyor o zaman. İnsanlar cahil geldi cahil gidiyor yazık ya valla

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar