Sorum var Bebeğın cinsiyyetine üzülenler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde baby mom tarafından oluşturulan Bebeğın cinsiyyetine üzülenler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,421 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğın cinsiyyetine üzülenler
Konbuyu başlatan baby mom
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben senin görümcenin yerinde olsam yüzlerime bakmam çok ciddiyim . Gelinin suratına kapatacağına o zaman oğlunun yüüzne kapatsın hatta mümkünse cephe alıp neden kız diye oğluna gelinine kızacak yere rabbime cephe alsın bak baklım ne oluyor o zaman. İnsanlar cahil geldi cahil gidiyor yazık ya valla
Valla afedersin ağzına da siciyolar sesini cikarmiyo eşim evden cikmiyo gidecek yerimiz yok durumumuz.yok ayrı ev için diyo mecbur gittiği yere kadar dayanacagim diyor🤷😏

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım inşallah 🤲❤️herkesin bi sorunu var işte her halimize bin şükür ben kaynanayla yapamazdim heralde bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başkalarının emri altında yaşayamam daha doğrusu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım inşallah 🤲❤️herkesin bi sorunu var işte her halimize bin şükür ben kaynanayla yapamazdim heralde bilmiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başkalarının emri altında yaşayamam daha doğrusu
Sende ben gibisin 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yani köye kaynanama gidiyoruz misafir olarak o bile zor geliyo şunu yap bunu yap demesi zoruma gidiyor alışkın deilim belkide 🤷
Annenden öyle görmediğin içindir yada sen zaten kalkıp yapıyorsan onun yao demesi siniri bozuyordur mesela benim öyle. Kaynanam yok ama birisi benim yaptığım bir şeyi yaptığımı görüp sen bunu yap derse aşırı sinir olurum zaten yapıyorum kör müsün diyesim gelir 😂😂.

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar.Bu gun kontrolum vardi gittim doktor bebek kıza benziyor 70%dedi bu arada henüz küçük 12+4 haftalık.kayinvalidem aradı beni sora dedim kız öyle üzüldü ki sanki kabahat bir iş "yapma yaaa" dedi😒.evde de bir kızım var 3yaşında.Oğlan diye hesaplatmışdı kendisinden,zannediyorduki erkek olucak hatta kendini o kadar inandirmişdı ki..bende o zaman çocuğu sana göstermeyiz dedim gülerek.kalbim çok kırıldı,belli etmedim yalniz.Bizim için fark etmez zaten Şükür kızlarıma eli ayağı sağlıklı olsun diyoruz hep..neden böyle kaynanalar?hep erkek torun meraklısı😑sizde durum nasıl olmuşdu tepkiler nasıldı?
Erkek çocukları daha cana yakin geliyorda ondan dolayi bende ogl olsun isterdim ama kızım olucak cinsiyeti önemli deyil de sağlık li olsun o yeter

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Annenden öyle görmediğin içindir yada sen zaten kalkıp yapıyorsan onun yao demesi siniri bozuyordur mesela benim öyle. Kaynanam yok ama birisi benim yaptığım bir şeyi yaptığımı görüp sen bunu yap derse aşırı sinir olurum zaten yapıyorum kör müsün diyesim gelir 😂😂.
Ya öyle tabi bide ben ailem de fazla kalmadım canım okuldan dolayı hep dışardaydim ve kendi başımaydim hep o yüzden yani tahammül seviyem cok az🥰🥰yani kayanana ile zor yasarim heralde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ya öyle tabi bide ben ailem de fazla kalmadım canım okuldan dolayı hep dışardaydim ve kendi başımaydim hep o yüzden yani tahammül seviyem cok az🥰🥰yani kayanana ile zor yasarim heralde
Aynen öyle canım benim annem de sağolsun asla bana kalk şunu yap bunu yap demezdi. Zaten yapılacak zamand auapardım geri kalanını derslerime ayırayım deiye hiç bulaşmıyordu bana 😂😂 tam olarak sorumluluğu ünide aldım anlayacağın . İnsan tek kalınca alışıyor

Tüm sayfalar yüklendi.