Bebeğin eşinin rahim ağzında olması

• Konbuyu başlatan Esmacakmakk
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmacakmakk tarafından oluşturulan Bebeğin eşinin rahim ağzında olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,323 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin eşinin rahim ağzında olması
Konbuyu başlatan Esmacakmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merva
E

Esmacakmakk

Guest
Merhaba. 18. Haftama girdim ve dün bebeğin eşinin bebeğin çevresinde olduğunu ve rahim ağzına biraz yakın olduğunu öğrendim. Bunu yaşayanlar var mı? Doktor akıntına dikkat et su mu akıntımı emin ol kanama olursa hemen gel su gelirse hemen gel dedi.

Dün çok ağladım korkulacak bişey değil dediler ama daha 5. Ayıma yeni girdim su gelmesi riski ne demek aşırı korkuyorum.

Lütfen başına gelen varsa yazabilir mi?

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba. 18. Haftama girdim ve dün bebeğin eşinin bebeğin çevresinde olduğunu ve rahim ağzına biraz yakın olduğunu öğrendim. Bunu yaşayanlar var mı? Doktor akıntına dikkat et su mu akıntımı emin ol kanama olursa hemen gel su gelirse hemen gel dedi.

Dün çok ağladım korkulacak bişey değil dediler ama daha 5. Ayıma yeni girdim su gelmesi riski ne demek aşırı korkuyorum.

Lütfen başına gelen varsa yazabilir mi?
Geçmiş olsun bebegin esi ayagida mi yani anlamadim eltimindr oyleydi esi aşağıdaydı sürekli kanaması oluyordu ama doktorun dediklerini yaptı etti sonra sıkıntı olmadı şükür şimdi oğlu büyüdü

E

Esmacakmakk

Guest
Aşağıdaymış eşi. Rahim ağzına yakın dediler sonra kendi doktoruma gittim. Çok da rahim ağzında değil korkma dedi. Ama su gelirse kanama olursa hemen gel diyince korkular sardı. Daha 18. Haftada bebeğin ne kadar suyu olabilir ki gelince anlamayabilirim zaten damla damla gelir sanırım.

E

Esmacakmakk

Guest
Geçmiş olsun bebegin esi ayagida mi yani anlamadim eltimindr oyleydi esi aşağıdaydı sürekli kanaması oluyordu ama doktorun dediklerini yaptı etti sonra sıkıntı olmadı şükür şimdi oğlu büyüdü
Bebeğin eşi rahim ağzına yakın duruyormuş. Rahim şuan küçük büyüdükçe yukarı çıkar diye umuyorum dedi doktor.

Ama suyumun gelme olasılığına karşı dikkat etmem gerektiğini söyleyince korktum ve korkuyorum hala.

Ecemsu

Kayıtlı Üye
rank

Lütfen başına gelen varsa yazabilir

Bebeğin eşi rahim ağzına yakın duruyormuş. Rahim şuan küçük büyüdükçe yukarı çıkar diye umuyorum dedi doktor.

Ama suyumun gelme olasılığına karşı dikkat etmem gerektiğini söyleyince korktum ve korkuyorum hala.
Eş önde olduğu zaman sezeryan oluyosun ama yerde değiştirebiliyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Aşağıdaymış eşi. Rahim ağzına yakın dediler sonra kendi doktoruma gittim. Çok da rahim ağzında değil korkma dedi. Ama su gelirse kanama olursa hemen gel diyince korkular sardı. Daha 18. Haftada bebeğin ne kadar suyu olabilir ki gelince anlamayabilirim zaten damla damla gelir sanırım.
Damla damla gelmiyor cnm birden gelio su

Ecempoyraz

Kayıtlı Üye
rank

Merhaba canim rabbim saglikla aldirsin hepimizin kucagina bebeklerimizi bende 20 haftalikkrn doktor bana oyle dedi ve perinatoloji bölümüne yönlendirdi beni 23 haftalikken perinatoloji bölümüne gittim yarim saat renkli ultrason ile muayne etti doktor yukari cikmis gayet normal herseyin dedi bol bol dua et ve kendini yorma istirat et surekli ve ilişkiden bir müddet uzak dur insallah bisey olmaz ama yorucu isler yapma yat dinlen rabbim korusun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar