Bebegin hareket azalmasi 😔😥

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anhar tarafından oluşturulan Bebegin hareket azalmasi 😔😥 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,413 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebegin hareket azalmasi 😔😥
Konbuyu başlatan Anhar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anhar

Anhar

Kayıtlı Üye
rank

Anhar

Kayıtlı Üye
rank
Canım ne yaptın?
Gitim ve nst bağladılar ve bebeğin nabzi çok iyi çok şükür . Dediler ki sadece 2 parmak açıklık var . Sabah gel hastaneye bakalim ama ben gitmiycem kendi doktoruma gidicem bayram dan sonra kontrolüm var zaten onlarda dedi hareket azalmiş yeri dar bide sonlara yaklaştığı için . Bu arada sorduğun için çok teşekkür ederim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gitim ve nst bağladılar ve bebeğin nabzi çok iyi çok şükür . Dediler ki sadece 2 parmak açıklık var . Sabah gel hastaneye bakalim ama ben gitmiycem kendi doktoruma gidicem bayram dan sonra kontrolüm var zaten onlarda dedi hareket azalmiş yeri dar bide sonlara yaklaştığı için . Bu arada sorduğun için çok teşekkür ederim
Sevindim iyi olmanıza canım benim iyiyseniz bekle o zaman kendi druna gidersin. Öncesinde sancın, suyun gelirse mecbur gidersin zaten rica ederim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.